Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Nfs Most Wanted Full İndir - PROGRAM DESTEK .COM
OYUNLAR

Nfs Most Wanted Full İndir

Merhabalar sevgili PROGRAM DESTEK takipçileri bugün Nfs Most Wanted Full İndir ile karşınızdayız. Need For Speed: Most Wanted Criterion games tarafından geliştirilen Need For Speed serisinin 19. oyunudur. 30 Ekim 2012 de piyasaya sürüldüğü andan itibaren ses uyandıran oyunumuz kesinlikle NFS serisinin en gözde oyunlarındandır. Bizzat ben kendim olmak üzere hala sürekli olarak oyunu oynamaya devam ediyorum. Oyunun sürükleyiciliği ve kariyer kısmındaki yarışların akıcılığı kesinlikle oyuna bağımlılık olarak bakılacak noktalardan bir tanesi. Ayrıca yarışlardaki araba hızlanmasının grafiğe kattığı bulanıklık kesinlikle çok fazla bir hava katıyor. Nfs Most Wanted Full İndir

Nfs Most Wanted Full İndir
Nfs Most Wanted Full İndir 2

KARİYER MODU

Oyunun en can alıcı noktalarından biri de kariyerlik modu. Kesinlikle oyunun bağlayıcılık etkisini burada alıyoruz. Blacklist diye bir listenin içerisine dahil olabilmek için bütün yarışları kazanmalıyız. Tabi bu listeye neden girip birnci sıraya kadar tırmanmaya çalışıyoruz ? İlk sıralarda hikaye kısmında yarışmış olduğumuz bir elemanla yarış esnasında bütün adamlarını tokatlıyoruz en son sıra ona geldiği esnada. Yarışın sonlarına doğru öncesinde arabamızın motoruyla oynamış araba motor düşürüyor ve yarışı kaybediyoruz. Dolayısıyla oyunun en güzel arabası olan BMW yi de.

X

Need For Speed Most Wanted Full İndir

İndirme Bağlantısı (45) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Not: Oyunu direk indirip Rar dan çıkart dediğimiz zaman direk oyun hazır şekilde çıkacaktır. Speed.exe tıklayarak oyunu açabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı