Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Movavi Video Editör Nedir? Nasıl Kullanılır ? - PROGRAM DESTEK
PROGRAMLAR

Movavi Video Editör Nedir? Nasıl Kullanılır ?

Movavi Video Editör Nedir? Nasıl Kullanılır ? Movavi Video Editör, son dönemlerde kullanılan popüler yazılımlardan birisidir. Windows ve Mac OS işletim sistemlerinde yer alır. Program üzerinde oldukça gelişmiş özellikler bulunuyor.Piyasaya çıkarılan profesyonel video düzenleme programları arasında en iyilerinden birisidir. Windows ve Mac OS işletim sistemleri için tasarlanan bu uygulamanın farklı paketleri de bulunuyor. Dileyen kullanıcılar uygulamayı ücretli bir şekilde satın alırken, dileyenler ise ücretsiz versiyonu kullanabiliyorlar.
Bu profesyonel video düzenleme programı, oldukça kolay bir şekilde video düzenlemenize imkan sağlıyor. Bu program ile videolarınıza başlıklar, geçiş efektleri ve renk ayaları yapabilirsiniz. Ayrıca seslendirme imkanı ile de videolarınızı seslendirebilirsiniz.

Movavi Video Editör Nedir? Nasıl Kullanılır?
Movavi Video Editör Nedir? Nasıl Kullanılır?

 

Movavi Video Editör Nasıl Kullanılır?

Movavi Video Editör Nasıl Kullanılır? Movavi video editör, videonuz içerisinde yer alan bazı bölümleri kırpmanıza imkan sağlar. Uygulama içerisinde bulunan zaman tüneli kısmından videolarınız istediğiniz parçaya bölebilir ya da süresini kısaltabilirsiniz. Bu uygulamanın Türkçe video düzenleme programı olması onu kategorisinde bir adım öne çıkarıyor. Videonuzu kırptıktan sonra parça parça oluşturduğunuz video kayıtlarını program üzerinde birleştirebilirsiniz. Bunu da aynı kısımda yer alan zaman tünelinden gerçekleştirebilirsiniz.
Videolarınızı yavaşlatmak veya hızlandırmak için Movavi Video Editor kullanabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan klip özellikleri kısmında hız kaydırıcısını kullanarak bunu sağlayabilirsiniz.
Videolarınızın arka plan fon müziği yerleştirilmesi de bu uygulama üzerinden yapılabilmektedir. Kullanmak istediğiniz ses dosyasını videonuza sürükleyerek bunu yapabilirsiniz. Zaman çubuğunda yer alan kısımda ise müzik süresini ve sesini ayarlayabilirsiniz.
Bu uygulama ile düzenlediğiniz videonuza başlık, yazı ve grafikler ekleyebilirsiniz. Bu işlemleri sağlayabilmeniz için başlıklar sekmesine geçiş yapmanız ve istediğiniz metni yazmanız gerekmektedir Videonuza alt yazı eklemek istiyorsanız konumunu aşağı doğru ayarlayarak bu işlemi de basit bir şekilde sağlayabilirsiniz.
Bu program ile çılgın meydan okuma kliplerinizi ve doğum günü partilerinizin kliplerini düzenleyebilirsiniz. İçerisinde yer alan efsanevi özellikler ile anılarınızı çok daha güçlü hallere getirebilirsiniz. Türkçe dili içeren bu yazılım, bir video editöründen beklenen tüm gereksinimleri karşılıyor. Harika özellikleri ile daha profesyonel videolar hazırlamamıza yardımcı oluyor.

X

Movavi Full Crack

İndirme Bağlantısı (10) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı