Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu J810F U4 COMBiNATiON - PROGRAM DESTEK
SAMSUNG

J810F U4 COMBiNATiON

Merhabalar sevgili PROGRAM DESTEK takipçileri J810F U4 COMBiNATiON dosyası ile karşınızdayım. Samsung J4 modelinin combination dosyasını sizlerle paylaşacağız. Samsung . Combination dosyaları daha çok cihazların frp kilitleri bir diğer değişle g-mail hesabına kitlenmiş cihazların tekrardan açılması için atılan yazılım dosyasıdır. Vermiş olduğumuz dosyanın güvenlik sürümü U4 dür. Daha düşük güvenlik sürümüne ait olan cihazlara yükleyebilirsiniz lakin güvenlik sürümünü yükseltmiş olursunuz. Bu bizim tavsiye ettiğimiz bir durum değildir. Kesinlikle cihazınız hangi yazılım güvenlik sürümüne ait ise o yazılım güvenlik sürümünde olan combination dosyalarınızı yüklemeniz gerekmektedir. J810F U4 COMBiNATiON

J810F U4 Combination

GEREKLİ PROGRAMLAR

  • Bütün ODİN programları üzerinden yazılımı yükleyebilirsiniz.
  • Ayrıca Z3X box sahip iseniz daha ayrıntılı bir şekilde yükleyebilirsiniz.(combination dosyasındaki sadece boot veya modem dosyalarını da yükleme şansı vermekte.)
J810F U4 Combination

TALİMATLAR

YAZILIM YÜKLEME

  1. Linkteki dosyayı indir.Öncelikle aşağıda vermiş olduğum linkteki yazılım dosyasını indirip klasöre çıkart diyelim.
  2. Dosya Kontrol.İndirmiş olduğumuz dosyanın içerisinde yazılım dosyamızın olduğunu kontrol edelim. Hangi klasör içinde olduğuna bakalım sonrasında programda seçtiğimiz zaman zorluk yaşamayalım.
  3. Programda Yazılım Seç.Vermiş olduğum Odin sürümlerinden birini indirip kurma işlemi gerekmeksizin Odin programını veya varsa z3x box programını açınız. Odin programı üzerinden AP bölümüne tıklayıp yazılım dosyasını seçebilirsiniz.
  4. Telefonu Moda al.Telefonu tamamen kapatmamız lazım öncelikle. Telefon tamamen kapandıktan sonra ses azaltma ve Bixby tuşlarına basılı tutun, ardından güç tuşuna basın ve basılı tutun.
  5. USB Drivers.Usb Drivers düzgün yüklendiği taktirde program telefonunuzu görecektir. Yok eğer görmediyse bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyin. Sorun devam ediyorsa kablo kontrolünü ve soket giriş yerini kontrol edin. Son olarak da Usb Drivers kaldırıp tekrardan kurmayı deneyebilirsiniz.
  6. Yazılımı Başlatma.Bu işlemleri sorunsuz hallettiğiniz taktirde programın sol alt tarafında bulunan START tuşuna basarak yazılımı başlatmış oluyorsunuz.
  7. Yazılımı Bitirme.Bu işlem biraz zaman alacaktır. Bu tarz cihazlarda bilgisayar etkenini de göze alırsak maksimum 10 dakika içerisinde yazılımın bitmiş olması gerekmektedir. Programdaki alt bölmedeki yüzdelik dilim tamamlanmış ve hata vermemiş ise bu işin üstesinden gelmişsinizdir demek oluyor. Tebrikler kendi başınıza sorunlu olan telefonunuzun hatasını çözmüş oldunuz. Anlamadığınız bir yer olursa yorumlarda sorarak belirtebilirsiniz.
X

J810F U4 COMBiNATiON

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı