Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu İPHONE 8------------------------------------- İNCELEME
İNCELEMELER

İPHONE 8 İNCELEME

İphone 8 İnceleme

Apple ın oldukça sevilen bir üyesi olan İphone 8 İncelemesi ile karşınızdayız. Apple kullanıcılarının almayı en çok tercih ettiği telefonlardan biri olan İphone 8 Apple ı oldukça sevindiriyor.Tasarımın tamamen değişmeye başladığı ve tuşlara dokunmatik ekran özelliğinin tamamen kazandırıldığı bir akıllı telefon. Tasarım olarak ekranın genişlemeye büyümeye başladığını çok net bir şekilde fark edebiliyoruz. Kamera şeklinin değiştiği ve arka tarafında artık tamamen cam bir yapıya sahip olduğunu görmek mümkün. İphone 7 ile büyük bir benzerlik taşıyan İphone 8 en büyük farkı cam tasarımı ile gerçekleştiriyor. Yıllardır aynı tasarıma sahip olan Apple ın yaptığı arka yüzey değişikliği kullanıcılarını heyecanlandırıyor. Yeni İphone 8 e gelen bir önemli özellik ise kablosuz şarj desteği oluyor ve batarya dayanıklılığının iyileştirilmesi oluyor. Donanımsal olarak neredeyse İphone 7 ile aynı diyebiliriz. Sadece üzerine bir kaç özellik eklenmiş. Bir yeni eklenti ise İphone 8 Plus ta, çift kamera sistemine geçiş yapılıyor olması. İPHONE 8 İNCELEME

Genel Bakış

Ana ekran tuşunun İphone 7 ile dokunmatik ekran haline geldiğini görmüştük. Aynı uygulamayı bu kez İphone 8 de görüyoruz. Klasik formunu bozmayan Apple, yine en çok kullanılan güvenlik ara yüzünü değiştirmedi ve TouchID sistemini İphone 8de de kullanmaya devam etti. Kendini bu kezde pek fazla geliştirmeyen Apple bu kez tasarımı ile kullanıcılarını büyülemeyi başardı. Kulaklık giriş yerinin İphone 7 de değişmeye başladığını hepimiz biliyoruz. Hepimizin aşina olduğu bir durumdu fakat tekrar gelmesini isteyen bir çok kullanıcı vardı. Eski kulaklık girişi sistemine devam etmek isteyen kullanıcılarımıza üzücü bir haberimiz var ne yazık ki Apple, iphone 8 de de yeni kulaklık sistemini kullanmaya devam ediyor. Apple ın en çok yaşadığı sorunlardan biri ise batarya ömrünün kısa olması. Apple bu sorunu İphone 8 de çözmeyi başardı. Aktif kullanımda ortalama 1.5 gün dayanabiliyor.

Kamera

Kamera olarak ta İphone ile çok benzerlik gösteren İphone 8 bir kaç fark ile bir önceki seri üyesini gölgede bırakıyor. Ön ve arka kamerası 12 megapiksel olan İphone 8 kendisine dijital zoom, görüntü sabitleme ve ulrta fotoğraf canlılığı özelliği ekledi. Dijital zoom özelliği ile daha yakın olmaını istediğiniz görüntüleriniz artık bulanık olmayacak. Fotoğraflarınızı ultra canlılıkla çeken İpone 8 efekt yapmanıza gerek kalmadan harika fotoğraflar çekmenize sebep oluyor. 4K video desteği eklenen İphone 8 ile artık fotoğraf ve video laranız çok canlı. İphone 8 İncelememizin sonuna gelirsek te, Apple ın değişime gittiğini çok rahatlıkla hissedebilirsiniz.

İphone X İnceleme

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: