Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Internet Download Manager Key 2021 - PROGRAM DESTEK
PÜF NOKTALARIPROGRAMLAR

Internet Download Manager Key 2021

Internet Download Manager Key 2021 yazımızda, indirme yöneticisi olan IDM KEY vereceğiz. IDM, Windows için önde gelen bir indirme yöneticisi görevini yapar. IDM ile videolarınızı PC’nize veya dizüstü bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirme işleminden sonra videolarınızı izleyebilirsiniz. Programı kullanmanız durumunda 6 kat daha hızlı indirme hızı alırsınız. İçerisinde bulunan özellikler, indirmelerinizi erteleme ve duraklatma işine yarar.

Bu programın kullanımı oldukça basittir. Çok fazla teknik bilgiye sahip olmayanlar bile kullanabilmektedir. Program, dosyaları daha küçük parçaya ayırma ve birden çok dosyayı indirmeye yardımcı olan mantıklı hızlandırıcı kullanır.

Idm indir işleminden sonra 30 günlük deneme sürümünüz başlar. Bu süre dolduktan sonra Internet Download Manager Key ihtiyacınız oluşur. Bu yazımızda key alarak nasıl etkinleştireceğinizi anlatıyoruz.

Internet Download Manager Key
Internet Download Manager Key

IDM Özellikleri

İnternet Download Manager Key kısmına geçmeden önce özelliklerine hep beraber göz atalım.

Tarayıcı desteği

IDM, Chrome, Internet Explorer, Firefox, Avant ve Mozilla gibi popüler tarayıcıları destekler. “Gelişmiş Tarayıcı Entegrasyonu” ile birçok tarayıcıya entegre edilebilmektedir.

Tek tıkla indir özelliği

Herhangi bir bağlantı indirmeye çalıştığınızda, IDM otomatik olarak indirmeyi kendisi devralır. Hızı artırarak indirme konusunda yardımcı olur. Bunun için herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. IDM, HTTPS, FTTP, MMS, ANAND http protokollerini desteklemektedir.

Antivirüs Kontrolü

Bilgisayarınızda Avast, AdAware, Spybot, McAfee, AVG, Norton 360, Ccleaner gibi antivirüs programları bulunuyorsa, IDM otomatik olarak çalıştırır ve bağlantıyı kontrol eder.

Sürükle ve bırak özelliği

Bu özellik, IDM’in en iyi özelliklerinden birisidir. İndirme bağlantılarını sürükleyerek IDM’ye bıraktığınızda indirmeyi başlatır.

IDM Serial Key

IDM Serial Key, IDM’nin Premium sürümlerini etkileştiren 20 haneli bir koddan oluşmaktadır. Bunun fiyatları 10$’dan başlar. Buna para vermenize gerek yoktur. Ücretsiz IDM anahtarları aşağıda yer almaktadır.

  • 52OGI-AKRTG-MT6YU-YZ7OU
  • DDLFR-JKN5K-B4DE3-H2WYO
  • HF0I6-AYL1O-BHDI7-DG9LW
  • SN1OJ-P3ZGF-RU4XN-S61TZ
  • 629U7-XLT5H-6SCGJ-2CENZ
  • LC3OG-66OU3-38BTX-SX20M
  • OV4O3-1ASY1-8CDWI-9UGX4

 Teknolojiden haberdar olmak için bizi takipte kalın!

X

IDM Crack İndir

İndirme Bağlantısı (10) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı