Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu İnstagram Gizli Hesap Görüntüleme Programdestek.com
APK DOSYALARIİNCELEMELER

INSTAGRAM GiZLi HESAP GÖRÜNTÜLEME

İnstagram Gizli Hesap Görüntüleme

Son yıllarda oldukça popüler olan ve Facebook un kuruculuğunu üstlendiği bir uygulama olan İnstagram hayatımızın hemen her noktasında karşılaştığımız bir uygulama. Çeşitli özellikleriyle halkın oldukça sevgini topladı. Story yani hikaye bölümünde birbirinden renkli ve eğlenceli filtreleri ile oldukça popüler bir sosyal medya ağı. Ancak İnstagram kullanan insanların en öok istediği şeylerden biri ise gizli hesaplara erişim sağlamak gönderilerini ve hikayelerini görebilmek. Ancak bu karşı taraf takip isteğimizi kabul etmediği sürece imkansız gibi bir hal alıyor. Örneğin eski sevgilinin hesabına bakmak isteyenler için bir çok alternatif var tabi ki var ancak en kolay ve güzeli için bugün bu yazıyı sizlere yazıyorum. İstediğiniz herhangi bir gizli hesabı takip etmek zorunda kalmadan hesaptaki tüm hareketliliği görebilir ve indirebilirsiniz. Haydi gelin hep birlikte nasıl yapılacağına bakalım.

Whatsapp Image 2020 03 16 At 23.33.55
Instagram Gizli Hesap Görüntüleme 3

Gizli Hesap Görüntüleme Nedir

İnstagram oldukça renkli bir platform. Ancak gizli hesapların resimleri, videolarını görüntüleyemiyoruz. Ve bu durum bazıları için oldukça kötü bir durum. Ve bizler bazen o sayların içerisindeki resimleri videoları görüntülemek isteriz ancak takip etmeden ve karşı taraf onaylama dan hiçbir şeyi göremeyiz ne yazık ki. Bu uygulama sayesinde gizli olan tüm hesapların bütün paylaşımlarını görebilir, hikayelerini izleyebilir ve indirebilirsiniz. İnstagram Gizli Hesap Görüntüleme

Whatsapp Image 2020 03 16 At 23.33.55 1
Instagram Gizli Hesap Görüntüleme 4
X

Postegro İndir

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Postegro Nedir

Postegro aslında bir nevi tüm engelleri ortadan kaldıran bir hesap. Uygulamayı size verdiğimiz link ten indirip instagram hesabınıza giriş yaptığınız zaman istediğiniz kişinin resimlerini görebilir, size kimlerin baktığını da görüntüleyebilirsiniz. Bunu yapmak artık çok kolay.

Call of Duty Mobile Hile

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı