Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Hill Climb Racing 2 APK Mega Hileli İndir - 2022 - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIİNCELEMELER

Hill Climb Racing 2 APK Mega Hileli İndir – 2022

Hepinize selamlar program destek takipçileri, bugün sizlere Hill Climb Racing 2 APK PS, Android, Xbox, İos, PC de bulunan oyunlardan oynamış olduklarımı sizlere aktaracağım. Bildiğiniz üzere, serinin ilk oyunu olan Hill Climb Racing’in devamı olan bu oyun ilk oyuna göre oldukça hoş ve güzel grafiklere sahip. Hill Climb Racing 2 gerçekten oynadığım en iyi mobil oyunlardan birisidir.  Android’de ve Xiaomi Note 9 Pro cihazında oynamaktayım. Herhangi bir kasma takılma vs. problemler yaşamadım. Zaten o şekildeki birşey hiçbir cihazda olmaz. Eğer cihazın sürümü yetmiyorsa, aslına bakarsan yükletmez.

Özellikle oyunu canlandırırken size zevk veriyor, oyun-içi satın alımlar mevcuttur. Oyun içi geçerli paralar alarak, daha acele araçları açabilir ve oyunda bütün vasıta özelliklerini doldurabilirsiniz.

Hill Climb Racing 2 Apk
Hill Climb Racing 2 Apk

Hill Climb Racing Para Elmas Benzin Hilesi

Hill Climb Racing Para Elmas Benzin Hilesi dahil ettiğimiz modlu hile olarak indirip oynayarak daha fazla keyif alabileceksiniz. Mevzu başlangıcında da söylediğim şeklinde balans en mühim şey. Bu yüzden oyunu canlandırırken tam hız gitmenize gerek yok. Yani ben devamlı tam hız giderim derseniz esasen 5-6 saniye sonrasında neler olacağını net bir halde görürsünüz. Hele ki tek oyuncu modundaysanız asla mi asla gerek yok. Çünkü çabuk edecek bir konum yok. Çünkü hedefimiz balans de ve dik durmak. Hızlı giderken bu tarz şeyleri sağlamak fazlaca fakat fazlaca zor olacaktır. Siz siz olun hızdan fazlaca dengeye ehemmiyet verin. Eğer hız yaptıysanız ne vakit yavaşlamanız icap ettiğini de bilmelisiniz.

Oyunda fren yapmak yaşam kurtarabilir. Yani hem balans için bununla birlikte birtakım zor durumlardan kurtulmak için fren yapmanız gereklidir. Örneğin ancak yavaşlamak istiyorsanız parmağınızı gaz tuşundan çekebilirsiniz. Bu durumda otomobiliniz yavaşlayacaktır. Ama acele bir konum laf mevzusu ise ve ansızın yavaşlamanız gerekiyorsa fren yapmalısınız. Bu oyunda durma şeklinde bir şey laf mevzusu olmadığından aman diyelim freni tam zamanında kullanmaya itina gösterin. Zaten oyunu azca fazlaca oynadıktan sonrasında bunu doğrudan olarak çözeceksiniz.

X

Hill Climb Racing 2 Mega Hileli İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: