Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Hay Day APK Hile Para Ve Elmas Hilesi 2021 2020 - PROGRAM DESTEK
PÜF NOKTALARI

Hay Day APK Hile Para Ve Elmas Hilesi 2021 2020

Hay Day APK Hile Para Ve Elmas Hilesi 2021 2020 , bir çiftlik inşa ederek, balıklar tutarak, hayvanlar yetiştirerek, Hay Day vadisini keşfedebileceğiniz bir oyundur. Kendi ülkenizde çiftlik yaparak dekore edip özelleştirebilirsiniz.
Çiftçiliğin hiç bu kadar heyecanlı olmadığı Hay Day APK, buğday ve mısır gibi mahsülleri her zaman yetiştirebilirsiniz. Yağmur yağsa bile ekinleriniz asla zarar görmez. Ekinlerinizi çoğaltmak için tohumları hasat ederek yeniden ekebilirsiniz. Hasat ettiğiniz ürünler ile satmak için ürünler yapabilirsiniz. Çiftliğinizi büyütürken tavuk, domuz ve inek gibi hayvanları çiftliğinize alabilirsiniz. Komşularla ticaret yapmak ve para kazanmak için teslimat kamyonunda yer alan görevleri yapmak için yumurta, pastırma ve süt ürünleri gibi birçok ürünü yetiştirin.
Bir çiftlik kurarak, küçük bir işletmeye kadar çiftliği tam potansiyeline taşıyın. Çiftlik üretim binaları, daha fazla mal satmanız için işinizi genişletmenize yardımcı olacaktır. Unutmayın, hayalinizdeki çiftlikte fırsatlar sonsuzdur.
Çiftliğinizi özelleştirerek birçok çeşitli eşyalar ile süsleyebilirsiniz. Çiftlik evinizi, ahırınızı, kamyonunuzu ve yol kenarındaki dükkanınızı özelleştirmeler ile geliştirebilirsiniz. Çiftliğinizi, panda heykeli, doğum günü pastası, harp, tuba, çelo ve daha fazlası ile süsleyebilirsiniz. Çiftliğinizi daha dikkat çekici hale getirerek kelebekleri üstlerine çekmek için çiçekler ekin. Tarzınızı sergileyen bir çiftlik oluşturarak arkadaşlarınıza ilham verin.
Hayday APK ile oyunda bulunan vapur ve kamyon ile eşyalarınızı satabilirsiniz. Bitkilerinizi, taze ürünlerinizi ve kaynaklarınızı oyun içi karakterler ile takas edebilirsiniz. Oyun içi deneyim ve para kazanabilmek için ürünlerinizi satın.

Hay Day Apk Hile Para Ve Elmas Hilesi 2021 2020
Hay Day Apk Hile Para Ve Elmas Hilesi 2021 2020

Hay Day APK Para ve Elmas Hilesi

Hay Day APK Para ve Elmas Hilesi Oldukça kolay olan bu çiftçilik simülatöründe araziler alıp, mahsuller yetiştirebilir ve mahsulleri toprağa yeniden ekebilirsiniz. Aile çiftliğinizi cennetten bir köşe gibi kendiniz özelleştirebilirsiniz. Çiftliğe fırın, yem değirmeni ve şeker değirmeni gibi üretim binaları yaparak çiftliğin büyümesini sağlayabilirsiniz. Buğday ve mısırlar gibi mahsuller asla ölmeden tekrar toprağa dikilebilir. Birbirinden güzel görünümlü hayvanları çiftliğinize ekerek buğday ve mısır gibi mahsuller ile besleyebilirsiniz. İskelenizi onararak balıklar tutabilirsiniz. Tren istasyonunu onararak kasaba ziyaretçilerinin siparişlerini yerine getirmek için şehre gidebilirsiniz. Mahallenizde bulunan komşularınızı ziyaret ederek çiftliklerinden ilham alabilirsiniz. Daha fazla ürün ve mahsul satabileceğiniz yol kenarında bulunan dükkanı seviye atlayarak açabilirsiniz.
Çiftçilik deneyiminizi genişleterek Valley’de olan arkadaşlarınız ile bu güzel oyunu oynayın. Bir mahalleye katılabilirsiniz veya kendi mahallenizi oluşturabilirsiniz. Mahallenizi 30 oyuncuya kadar genişletebilirsiniz ve birbirinize harika çiftlikler oluşturmak için ilhamlar verebilirsiniz. 2021 Elmas Ve para Hilesi için aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

 

X

FREE İNDİR

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: