Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu GTA 6 Haritası Hakkında Bilinenler - PROGRAM DESTEK
OYUNLAR

GTA 6 Haritası Hakkında Bilinenler

GTA 6 Haritası Hakkında Bilinenler, GTA severler tarafından oldukça merak edilen bir konudur. Grand Theft Auto serisinin beklenen oyunu GTA 6, Vice City Haritasının Vice City oyunu ile dönmesi bekleniyor. GTA Vice City, daha önce milyonların oynamış olduğu Kurtlar Vadisi gibi modlarıyla tanınan GTA serisi oyunudur. Daha önce oyun hakkında yapılan sızıntıya göre, GTA 6 Haritası hakkında bilinenler Vice City haritası olacağıdır. Bundan 9 sene önce piyasaya sürülen GTA V oyunun popüleritesi, GTA 6 oyunu için daha çok heyecan oluşturuyor.

GTA 6 Haritası Hakkında Bilinenler – Rockstar Games Açıklaması

GTA 6 Haritası, geçmişte isimsiz bir kaynak tarafından sızıntı olarak paylaşıldı. Bu paylaşım sonrasında GTA serisi hayranları ikiye bölündü. Haritanın gerçekliği sorgulanırken, bir diğer sızıntı ise oyunun Miami şehrinde geçeceği yönünde oldu.

Sızdırılmış olan bu GTA 6 Haritası, Vice City haritasına bütün olarak oldukça benziyor. Bilindiği üzere GTA’nın popüler oyunu olan Vice City haritası, Miami şehrinde geçiyor. Oyuncular, GTA 6 oyunu üzerinde geniş bir açık dünya beklentisindedir..

Geçmişte ortaya atılmış olan tüm bu iddialara rağmen, Rockstar Games oyun hakkında herhangi bir çalışma yaptığını bile kabul etmiyor. Oyun stüdyosu, bu konu hakkında ve GTA 6 Hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Gta 6 Haritası Hakkında Bilinenler
Gta 6 Haritası Hakkında Bilinenler 2

Rockstar Games

Rockstar Games tarafından geliştirilmesi beklenen oyunun, geliştirip geliştirmediğine dair herhangi bir sızıntı ortaya çıkarılamadı. Daha önce sektörün önde gelen isimlerinden olan Viewer Anon, GTA 6 çıkış tarihi için 2023 yılına işaret vermişti.

GTA 5’in Epic Games üzerinde ücretsiz olarak dağıtılmasının sonucunda, bu oyun daha farklı rekorlar kırdı. 9 yıllık mazisi bulunan GTA V, Rockstar Games’in en çok satan oyunlarından birisidir. Efsane oyunun verilerine göre yaklaşık 200 milyon satış gerçekleştirmiştir.

GTA V’in günümüzde halen satışta olması ve grafik performansının bile günümüzde yetersiz gelmesi, yeni oyunun ekran kartları hakkındaki umutları suya düşürüyor. GTA 6 çıkış tarihi ise en erken 2023 yılı olarak bekleniyor. 2023 yılı için atılan bu iddialar, en güçlü iddia konumunda yer alıyor.

Son yazımız olan CS:GO Wall Hack yazımızı okumayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: