Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu GTA 4 İndir Türkçe Yama Full Hile Bilgileri - PROGRAM DESTEK
PÜF NOKTALARI

GTA 4 İndir Türkçe Yama Full Hile Bilgileri

GTA 4 İndir Türkçe Yama Full Hile Bilgileri  Grand Theft Auto serisi, son 20 yılda en başarılı video oyun serilerinden biridir. Bu oyun aksiyon meraklıları için birebirdir. Serinin her oyununda keşfettikçe yeni yerler bulduğunuz açık dünya haritası ve karmaşık hayata sahip olan karakterler oldukça heyecan verici oluyor.
Amerikan Rüyası GTA 4 indir, ana karakterimiz olan Niko Bellic, New York’un modern versiyonu olan kurgusal Liberty City’ye deniz yoluyla kuzeniyle beraber seyahat ederek servet arayan yasadışı bir göçmen ve balkan savaş gazisidir. Ancak şehre geldikten sonra ikisi de borca batar ve karışık bir suç sarmalına dahil olurlar. Oyunda ki görevleri tamamlayarak olabildiğince fazla para biriktirip şehrin içindeki suç basamaklarından yukarı çıkmanız gerekebilir.

GTA 4 PC İndir

GTA 4 PC İndir Oyun ilk zamanlarda karşımıza üçüncü nesil konsollar ile geldi. 2008’in sonlarında yayınlanan GTA 4 indir, PC için sonradan çıkarıldı. PC sürümden Xbox 360 ve PS’3 e kıyasla daha geliştirilmiş grafikler ve trafik yoğunluğu kontrol edebilme gibi seçenekler çok sayıda övgü almasını sağladı.
2008 yılında bazı oyuncular için ise hayal kırıklığı yaşattı. Minimum sistem gereksinimleri o dönemin bilgisayarları için oldukça yüksekti ve ATI radeon denetleyiciler ile uyumsuz olarak geldi.

Gta 4 Özellikleri
Gta 4 Özellikleri

GTA 4 Özellikleri

GTA 4 Özellikleri Rockstar Games firması, bugüne kadar her zaman oyuncularını şaşırtmanın bir yolunu bulmayı başarmıştır. Bugün 13 yaşında olan GTA 4 indir için günümüzde bile bulunmayan görüntüler ve mekanikler bulabiliriz. Oyunun her yerinde çarpıcı ayrıntılar bulunuyor. Çok çeşitli silahlar ile oyunculara aksiyonun ve maceranın tadını çıkarıyor. Çok oyunculu modu ile arkadaşlarınızla beraber birçok aktivite ve etkinlik yapabilmenizi sağlar. Oyunda istediğiniz helikopter, araba veya tekneyi sürebilirsiniz.

Gta 4  Hile
Gta 4 Hile

GTA 4 Full Hile

GTA 4 Hile Oyunun hilesi elbette ki var. Eski bir oyun olduğu için oyunda birçok hile bulunuyor. Örneğin polis aranmasını kaybettirmek, sağlık yeniliği bunlar hilelerden sadece birkaçı. Oyun 13 yaşında elbette hileleri bu yüzden bulunabilir. Yaşlı bir oyun olmasına rağmen halen günümüzdeki bazı oyunlara kıyasla oldukça iyi mekanikleri ve grafikleri bulunuyor. Sitemizden GTA 4 indir ve sende bu maceraya katıl.

Gta 4 İndir Türkçe Yama Full Hile Bilgileri
Gta 4 İndir Türkçe Yama Full Hile Bilgileri
X

Full Gta 4 indir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı