Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Fortnite Hile 2020 Vbucks Hilesi Androis- İos Program Destek.com
APK DOSYALARIİNCELEMELEROYUNLAR

FORTNİTE HİLE 2020 VBUCKS HİLESİ ADNROİD- İOS

Fortnite Hile 2020 Vbucks Hilesi Androis- İos

Şuan da sıkça indirilip oynan bir oyundur. Oldukça popüler bir oyun. Öncelikle oyun 4 erli grup halinde oynanıyor ve görevler yapılıyor. Karşınıza çıkanlar zombiye benzeyen şeyler sizin düşmanınızdır. Size verilen görev haritalardaki yapıları inşa etmek. Saldırıya geçen düşmanlara püskürtme imkanınız vardır. Basta olan alanlara iniş yapmayınız. Öncelikle paraşütle belirlediğiniz yere atlıyorsunuz. Kendinizi yönlendirebiliyorsunuz ve insanların nereye indiğini görebiliyorsunuz sizde kalabalık yerlere inmemeye dikkat ediniz. Oyunda uzun süre kalmak için hayatta kalmanız gerekiyor kendinizi çok iyi korumanız lazım. Ortalık savaş alanı gibi her gördüğünüz insana ateş etmeyin. 100 oyuncudan oluşuyor oyun o yüzden çok sakin oynamanız gerekiyor. Gördüğünüz evlere girip kaynak toplanmamız gerekiyor. Toplu savasanların yerine girmemeye özen gösterin. Oyunda ufak bir dikkat dağınıklığı sizi diskalifiye edebilir. Grup halinde birbirinizden ayrılmadan ilerlemeye dikkat edin. Oyunu sesli bir şekilde de oynayabilirsiniz. Mikrofonu açıp arkadaşlarınızın seslerini dinleyin.

Fortnite Kiyameti Icin Gun Sayiyor 2
Fortni̇te Hi̇le 2020 Vbucks Hi̇lesi̇ Adnroi̇d- İos 3

Fortnite Vbucks Hilesi

Bu hile aslında bir nevi para hilesi olarak da geçiyor diyebiliriz. Oyun içerisinde yapmanız gereken bazı görevler ve kendinizi savunmak için almanız gereken bazı eşyalar bulunuyor. Bu eşyaları alman ve daha da güçlenmek için sizin de bir takım paraya ihtiyacınız oluyor. Ancak oyunda para kazanmak oldukça zor bir işlem olduğu gibi bazı zamanlarda da sizlerden reel yani gerçek para yatırmanız isteniyor. Bir oyun için para yatırmakta bence oldukça sağlıksız bir yöntem çünkü o paranın size herhangi bir geri dönüşü veya karşılığı olmuyor. Bizlerde bugün sizler için sınırsız full paket bir hile bırakıyoruz. Sizlerde hemen aşağıda verdiğimiz linke tıklayıp sınırsız oyun keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Https%3A%2F%2Fblogs Images.forbes.com%2Fdavidthier%2Ffiles%2F2019%2F07%2Fcapture 32
Fortni̇te Hi̇le 2020 Vbucks Hi̇lesi̇ Adnroi̇d- İos 4
X

İNDİR

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Apk Hile Nedir

Bir çok oyun sanal paralar veya altınlarla oynan bir düzene sahip. Ancak bu oyunlarda para kazanmak oldukça zor bir iş. Uzun süre oyun oynadığınız ve görevlerinizi tamamladığınız halde yeteri kadar para kazanamıyorsunuz. Bazı oyunlardan oyun parası veya altın kazanmak için reel yani gerçek parada yatırıp altın kazanabilirsiniz ancak gerçek para yatırıp sanal para kazanmak bir çok kişi için ne yazık ki mümkün değil oldukça maliyetli bir oyuna dönüşür. Ancak para ve altın hileleri sayesinde oyunlarda para kazanmak oldukça kolay bir hale geldi. Apk para hilesini indirip telefonunuzda kurduğunuzda artık sınırsız para hilesi istediğiniz eşyayı ve kostümü satın alabilirsiniz.

KİLO VERMENİN EN EĞLENCELİ YOLU ZUMBA

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı