Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Empire Warrios Td Premium Mood Apk Hileli Programdestek.com
APK DOSYALARIOYUNLAR

EMPİRE WARRİOS TD PREMİUM MOOD APK HİLELİ

Empire Warrios Td Premium Mood Apk Hileli.

Akıllı stratejilerinizle güçlü düşmanlarla savaşın!
Güçlü kahramanlarınıza liderlik edin ve krallık sınırınızı karanlıktan koruyun her koruyup level atladığınızda kulenizin koruma altına alınacaktır.
Zafer kazanmak için sonsuz ölümüne bir savaşta dünya çapında milyonlarca oyuncuya katılın. Karşı düşmanları öldürün. Fantasy Tower Defense’nin gerçek bir hayranıysanız, bıkmadan izliyebiliyorsanız bu td oyununu kaçıramamanız lazım! Harika grafikler ve etkileyici oyun sizi çok mutlu edecektir ayrıca şaşırtacaktır.
Bu oyunda senin görevin tahtını korumak ve işgalcileri ortadan kaldırmak, kendi diyarına barışı geri getirmek için kendi stratejinizi oluşturmaktır. Bu sadece bir TD oyununun en çekici özelliklerini yakalamakla kalmaz, aynı zamanda sizi saatlerce oynamaya devam ettirebilen birçok yeni kurallara ve maceralara, ögeler sahiptir. Oyuna girdiğiniz zmn karşı rakip oyuncularınız aksi takdirde pes etmek istiyor ve oyuncular pes ettikleri zaman liderlik sizin oluyor oyunda direk üst seviyeye geçiyorsunuz. Ayrıca kulenizin koruma altına alıyorsunuz. O zaman birazcık oyunun özelliklerinden Bahsedelim..

Empi̇re Warri̇os Td Premi̇um Mood Apk Hi̇leli̇ 4

Oyun Özellikleri

Çekici, aksiyon, merak saran, eğlenceli ve ücretsiz bir kule koruma oyunu Biz buna Battle TD (btd) adını veriyoruz. Ve işte karşınızda oyunun içeriği ve özellikleri.Empire Warrios Td Premium Mood Apk Hileli.

Empire Warriors Td Defense Battle Tower Defense Unreleased Apk
Empi̇re Warri̇os Td Premi̇um Mood Apk Hi̇leli̇ 5
  • ▶ İstediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayabileceğiniz muhteşem sunumları olan para miktarınız olmasa bile yinede oyuna devam etme şansınız olan efsane oyun
  • ▶ Diğer kule savunma ve strateji oyunlarının birden çoğu daha kaliteli grafikler. Kişi çekmeye çalışmaktadır.
  • ▶ Elinizdeki tüm gücü düşünün, en uygun taktiklere sahip olmak için düşmanınızı dikkatlice izleyin. En iyi savunmanızı ve korumayı yapın  muhteşem efsane zafere ulaşın.
  • ▶ Bu oyununda hem zorlu hem de ilginç hem eğlenceli hem sürükleyici 120’den fazla harita ve seviye bölümleri bulunmaktadır.
  • ▶ Farklı güce sahip olan 4 tip Savunma Kulesi vardır örnek verecek olursak ; 5 yükseltilebilir seçenekle birlikte gelir. Okçu, Büyücü, Savaşçı, Ejderha, Golem, .. hepsi senin.
  • ▶ Kendi kötü yeteneklerine sahip 30’dan fazla düşman türü vardır. Minyonları hafife  almayın onların güçleri biraz daha fazladır aksi taktirde kalenizi yok edebilirler.
  • ▶ Rekabetçi Turnuva: Dünya şampiyonasında kimin en iyi savunucusu olan Sonsuz Mücadeleyi görelim O zaman!
Z
Empi̇re Warri̇os Td Premi̇um Mood Apk Hi̇leli̇ 6

Empire Warrios Hilesi Nedir?

Elmas Karakter Mega Vip Para Hileli Mood Bu Oyun’da Stratejimizi ve kule korumalarımız ayrıca tahta sahip çıkmazı gerekir En İyi Şekil’de kullanacağız ve tüm düşmanlarımız ile mücadele edeceğimiz bir oyundur beğenilmeyen hiçbir tarafı yoktur. Eğlence dolu olan bir oyundur. 3 ve 4 ‘üncü bölümde ise köşelerde elmalar olmaktadır her level atladığında 1 elmas verilmektedir normal olarak 3 levele gelincede 3 tane elmasınız olmaktadır ve sonra hilelerinizi yapabilirsiniz. İndirmeyi gerçekleştirdiğiniz zaman dilediğinizle oyunu oynaya bilirsiniz değişik ve aksiyon dolu oyundur. İlk oynayışta çok beğenilmeyen aksi takdirde 2 veya 3 level atlayınca bağımlılık yapan bir oyundur. Oyun’da Elmas Hilesi ve oyunu severek Birinci Bölümü Geçtikten sonra Sınırsız Elmasa Sahip Olacağız Hilesi İle Oyun İçerisin’de Birinci Bölümden Sonra Dilediğiniz Karakterlerinin kilitleri açık olacak ve istediğiniz gibi güçlendirip geliştirebileceksiniz. Eğer sizlerde bu oyunu hileli bir şekilde oynamak istiyorsanız aşağıda vereceğim linke tıklayarak kolaylıkla indirebilirsiniz. Diğer bir çok oyun ve hilesi için Programdestek.com u takipte kalın.

X

İNDİR

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: