Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Drift Max World V2.0 Para Hileli Apk - PROGRAM DESTEK .COM
APK DOSYALARIOYUNLAR

Drift Max World v2.0 Para Hileli Apk

Drift Max World V2.0 Para Hileli Apk
Drift Max World V2.0 Para Hileli Apk 4

Merhabalar PROGRAM DESTEK ailesi Drift Max World v2.0 Para Hileli Apk ile birlikteyiz. Bütün araba yarışı sevenlerin birde ayrı olarak drifte ilgisi olduğunu hepimiz biliriz. Araba yarış oyunlarının sevildiğini ve mobile üzerinden git gide önem verilip kaliteli olma yolunda olduğundan haberimiz var. Ancak Drift oyunlarına geldiğimizde bu performansı tam anlamıyla gördüğümüzü söyleyemeyeceğiz. Yapımcılığını Tiramisu stüdyolarının üstlendiği gerçekten Drift oyunu açısından kaliteli oyunların başında geliyor. Drift Max World v2.0 Para Hileli Apk

Drift Max World V2.0 Para Hileli Apk
Drift Max World V2.0 Para Hileli Apk 5

Oyuna başladığımız esnada kötü bir araba ile başlanıyor. Özelleştirmelerde kendi karakterimizi ve nasıl giyineceğini seçebiliyoruz. Ayrıca oyunun içinde bulunan kariyer kısmında da yarışları kazandıkça başarılar elde ediyoruz. Tabi yarışları kazanmak lazım yoksa araba almak, elinde olan arabayı modifiye etmek mümkün değil. Alt tarafta sizinle paylaşmış olduğum linkte hayalinizdeki bütün arabaları alıp kendi istediğiniz gibi modifiye edebileceksiniz hiç bir para derdi çekmeden hemde. Her şeyin tadını alarak arabalarınızı özelleştirin. Bütün güçlendirmeleri alın ve yarışlara katılın. Bütün yarışlardan birinci olarak ayrılın. Kariyeriniz de sorunsuz şekilde ilerlesin.

Drift Max World V2.0 Para Hileli Apk
Drift Max World V2.0 Para Hileli Apk 6

Oyuncuların dikkatini özellikle ses ve görüntü kalitesi çekmiş durumda. Sesler oldukça gerçekçi ve görüntü kalitesi bir o kadar akıcı. Ayrıca kontrollerini ve arabayı sürerken ki bakış açılarını ayarlamak da mümkün kendine göre olan ayarları yap ve zevkin tadına var. Kamera ayarlama olayının güzelliği ayrı bir kaliteli olmuş. Pilot sürüşünü ayarladığınız anda kesinlikle drifti yaşıyorsunuz gibi bir havaya giriyorsunuz. Ayrıca oyundaki açık dünya haritası efsane bir olay. Tek sorun bu açık dünya Haritasında yarışlara da kendimiz sürerek gidebilseydik o zaman muhteşem ötesi bir oyun olurdu.

X

dmw v2.0 para hileli apk

İndirme Bağlantısı (45) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: