Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Drift Max Pro APK İndir **2021 - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIOYUNLAR

Drift Max Pro APK İndir **2021

Drift Max Pro APK İndir, asıl amacınızın ancak bitiş çizgisini geçmek olmadığı 3 boyutlu bir sürüş oyunudur. Ayrıca, pistte aşağı doğru kayarak gittiğinizde olası olan en yüksek sayıda patinaj izine haiz olmanız gerekiyor. Sürüklenmeyi ne kadar uzun vakit başarırsanız, puanınız da o denli iyi olur.

Drift Max Pro oyunuyla yepyeni bir drift yapımına giriş yapıyor hususi olarak hazırlanmış olan araçların kontrolünü elimize alıyoruz. Modifiye için müsait olarak tasarlanan araçlarda kaporta kaplamaları, cam renkleri ve etiketler şeklinde görsel geliştirmelerin yanı sıra tekerlek ve süspansiyon ayarlamaları şeklinde teknik dokunuşlar da yapabileceksiniz. 5 değişik oyun moduyla en iyi aracınızı alın ve yanlamaya başlayın. Yarış sonu 1000 katı daha çok para veren hileli moduyla indirerek derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

Drift Max Pro Apk İndir
Drift Max Pro Apk İndir

Drift Max Pro Para Hilesi

Drift Max Pro içerisindeki test seçeneklerinden iki değişik test sistemi arasından seçim yapabilirsiniz: yerleşik ivme ölçeri kullanarak parlak zeka telefonunuzu eğin yada ekranda kontrolleriniz olarak gözüken tuşları ayarlayın. Sürmeye iyi mi karar verdiğinizden bağımsız olarak, drift yapmanın yolu hız, fren ve sürüş yönü içinde doğru dengeyi sağlamaktır. Burdaki olan skor tablosunda en tepeye çıkmanın tek yolu.

Drift Max Pro’da bulabileceğiniz fazlaca muhtelif içerik türleri var. Bir yandan, hava alanları, kapalı parkurlar ve kentler dahil her türden düzinelerce değişik sahne bulunduğunu göreceksiniz. Öte yandan, aralarından seçim yapabileceğiniz bir sürü değişik vasıta bulunduğunu göreceksiniz. Daha da iyisi, aracınızın her yönünü duyarlı halde ayarlayabilir ve özelleştirebilirsiniz.

Drift Max Pro, oyunculara duyarlı test sistemleri, mucizevi grafikler ve ellerinizi saatlerce direksiyonda tutmaya kafi gelecek oranda içerik sunan harika bir 3D sürüş oyunudur.

X

Drift Max Pro İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı