Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu CS GO En İyi Ayarlar Ve Seçenekler - PROGRAM DESTEK
OYUNLAR

CS GO En İyi Ayarlar ve Seçenekler

CS GO En İyi Ayarlar ve Seçenekler, neredeyse tüm oyuncular için oldukça önemlidir. Giderek daha popüler hale gelmesi, bu oyunu her geçen gün daha güçlü yapıyor. İnanılmaz derecede yüksek bir beceri ve kendinizi daha geliştirebilmeniz için bazı kolay ayarlar bulunuyor. Bu yazımızda CS GO En İyi Ayarlar ve Seçenekler konusuna değineceğiz.

Oyuna özgü olan şey, kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız o kadar oyun seçeneği ve ayarı bulmanızdır. Diğer oyunların aksine, örneğin profesyoneller tarafından kullanılan farklı ton çözünürlükleri görebilirsiniz. CS GO Ayar yapmak için birçok seçenek varken, bazı insanlar neler yapması gerektiğini bilmezler.

Bu yazımızla CS:GO için ayarlamalar bulmanız ve FPS değerleri yükseltmenizden bahsedeceğiz. Hassasiyet, DPI, monitör HZ hızı, çözünürlük ve Edpı ile yapılmış olan CSGO Ayar analizlerini sizlerle paylaşacağız. Bu sayede, hem oyunda hızlı bir verim alacaksınız. Hem de daha iyi bir FPS sağlamış olacaksınız.

CS GO Fare Ayarları – CS GO En İyi Ayarlar

CS GO Fare Ayarları, hangi fareyi kullanacağınıza bağlı olarak değişmektedir. Her farede, en iyi şekilde yapılandırılması gereken birkaç ayar bulunmaktadır. Duyarlılık ve fare hızı gibi terimleri daha önce duymuşsunuzdur.

Fareyi kontrol eden en alakalı değere EDPI denir. Bu farenizin DPI ve oyun içi hassasiyetinin birleşimine verilen bir isimdir. Donanım ayarlarından bağımsız olarak farklı oyuncuların gerçek hassasiyetlerini karşılaştırma imkanı sunar.

EDPI’ya bakıldığında ilk fark edilen şey, CS GO oyuncularının diğer oyunculara kıyasla oldukça düşük bir genel duyarlılık sahibi olmasıdır. Hemen hemen her profesyonel nişancı oyuncusu, büyük kaydırma hareketlerine uyum sağlayabilmek için mousepad ihtiyacı duyar. Bu birçok oyun için garip hissettirebilir, ancak çok daha hassas nişanlar almanızı sağlar. Yüksek bir EDPI oranına sahipseniz, bunu kesinlikle düşürmelisiniz.

Cs Go En İyi Ayarlar

Cs Go En İyi Ayarlar Ve Seçenekler 2

CS GO En İyi Ayarlar EDPI HESAPLAMA

EDPI, duyarlılıkları karşılaştırmanın en kolay yolu olarak görünmektedir. Basitçe söylenmesi gerekirse, DPI donanım kısmıdır ve hassasiyet denkleminin yazılım kısmıdır. Dışarıda birçok fare bulunabilir ve DPI’lar birbirinden oldukça farklı rakamlara sahip olabilir. Çoğu oyun faresi DPI ayarlamanıza izin verir. Böylece istediğiniz ayarı yaparak, profesyonel bir şekilde oynayabilirsiniz. EDPI Hesaplama oldukça basit bir işlemdir. DPI’yi hassasiyet ile çarparak bunu yapabilirsiniz.

Example: Scream is using a DPI of 400 and a sensitivity of 2.5

Formula: Sensitivity * DPI = eDPI

Answer: 400*2.5 = 1000

CS GO Profesyonelleri genel olarak 890 EDPI ayarında kullanır. CS GO En iyi Ayarlar

CS GO DPI AYARI

DPI, her zaman fare üreticilerinin en yeni sensörlerinin ne kadar gelişmiş olduğunu gösterebilmek için kullandıkları reklam modeli olmuştur. Analiz edilen verilere göre, 3200 üstünde DPI kullanan bir oyuncunun görünmesi neredeyse imkansızdır. Birçok profesyonel nişan oyuncusu, düşük DPI değerlerini tercih eder. Daha genel bir hassasiyet elde edilmesi için oyun içerisinde hassasiyet ayarları yapılması mümkündür.

En İyi CS GO Çözünürlüğü

CS GO En iyi Ayarlar, büyük ölçüde daha rahat oynamanızı sağlamaktadır. Bu oyun için benzersiz olan şey, herhangi bir zamanda profesyoneller tarafından sunulan FPS ayarlarının olmasıdır.

Tüm bu ayarların kendi avantajları ve dezavantajları bulunur. Bunların hepsini gözden geçirdiğinizde, en mantıklı olanı kullanmanız sizin için oldukça iyi olacaktır.

Çözünürlük ve en boy oranı, yapılandırmanızda yapacağınız en büyük değişiklikler olacaktır. Bunların hem kare hızı hem de genel oyun üzerinde ciddi etkileri olacaktır. Bu nedenle, her ayarın olumlu ve olumsuz taraflarını düşünmek iyi olacaktır.

16:9’da oynamıyorsanız (bu neredeyse tüm oyun monitörleri için klasik ayardır) siyah çubuklar ve uzatılmış farklı ölçeklendirme modları arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Böylece CS GO ayarı yaparak daha yüksek verimler elde edeceksiniz ve oyun daha zevkli bir hal alacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı