Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Clubhouse Nedir? - PROGRAM DESTEK
İNCELEMELER

Clubhouse Nedir?

Clubhouse Nedir sorusu, ülkemizde oldukça popüler olmasıyla beraber sıkça sorulmaya başlandı. Bu yazımızda Club House Çıkış Tarihi, Club House kayıt hakkında bilgi vereceğiz.

Clubhouse, telefonunuzda canlı konuşmaları dinlemenizi sağlayan bir uygulamadır. Hatta ünlü insanlarda bu platformda yer alıyor. Bu uygulama, odalarda sohbete katılmanızı sağlıyor. Uygulamanın bu kadar popüler olması clubhouse nedir sorusunu ister istemez elbette akıllara getiriyor.

Clubhouse Çıkış Tarihi – Clubhouse Nedir?

Clubhouse çıkış tarihi oldukça yenidir. Henüz geçtiğimiz sene yani Mart 2020 tarihinde, COVID-19 ile beraber hayatımıza girmiştir. Gerçek dünyada olan kulüp üyelikleri gibi, yalnızca davetiye ile seçkin insanlar içeri katılabilmektedir. İlk çıktığı zamanlarda risk sermayelerinden oluşan küçük bir topluluktu. Cluhouse’un arkadaşında olan şirket, iki aylık bir aradan sonra Andreessen Horowitz’den 12 milyon dolarlık bir yatırım almıştır. Kısa süre içerisinde 100 milyon dolar değerine ulaştığında, henüz sadece 1500 kullanıcısı bulunuyordu. Clubhouse değeri bugün 4 milyar dolar olarak bilinmektedir. Uygulama içerisinde herhangi bir resim yer almaz. Resim olarak sadece profil fotoğrafları bulunur.

Clubhouse Nedir?
Clubhouse Nedir? 2

Clubhouse İndir 2021

Clubhouse Nedir denildikten sonra ilk olarak indirmeler akıllara geliyor. Uygulama şu anda İOS ve Android mağazalarında mevcuttur. 2020 yılında ilk olarak İOS ile piyasaya sürülmüştür. Mayıs ayının başlarında ise ABD’de Android sürümünü çıkarmıştır. Günümüzde dünya çapında Android ve İOS mağazalarından indirilebilmektedir. Android sürüme çıkarıldıktan sonra, kısa süre içerisinde 1 milyon indirmeye ulaşmıştır.

Clubhouse Kayıt

Clubhouse kaydolamazsınız. Uygulamayı kullanan herhangi birinin size davetiye göndermesine ihtiyacınız vardır. Uygulamaya katılan her kullanıcının 2 adet davetiye hakkı bulunmaktadır. Davetiyeler bazı platformlarda satılmaktadır.

Clubhouse’a kayıt olurken telefon numaranızı ve gerçek adınızı girersiniz. Bir hizmetten faydalanmadan önce dilediğiniz kullanıcı adını kaydedebilirsiniz. Sizi davet eden kişinin telefon numarasına ihtiyacınız vardır.

Sıfırdan bir profil sahibi olmak istemiyorsanız, Twitter hesabınız ile bağlanabilirsiniz. Son yazımız olan whatsapp mod apk okumayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı