Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Car Parking Multiplayer MOD Apk – Para Hilesi - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARI

Car Parking Multiplayer MOD Apk – Para Hilesi

Car Parking Multiplayer MOD Apk – Para Hilesi, araba oyunu severler için olzhass tarafından tasarlanmış çevrimiçi bir oyundur. Hayranlık uyandıran bu oyunda para hilesi ile sınırsız şekilde istediğiniz kadar araba satın alabilirsiniz. MOD Apk, sınırsız paranızın olmasını sağlar ve bunu online modda kullanabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile beraber özgürce dolaşırken, çeşitli gerçekçi ve bağımlılık yapan bu araba sürüş oyunu, lüks yaşamı ve açık dünya çok oyunculu oyun imkanını sunuyor. Bu otomobil simülasyonu ile sokakları keşfederken heyecanlı sürüşler yapabilirsiniz. Sürmek için rotalar, birlikte hareket etmek için NPC’ler bulunuyor. Gerçek oyuncular ile ve hatta arkadaşlarınız ile oyunda bulunan büyük şehri beraber keşfedebilirsiniz.

Car Parking Multiplayer Mod Apk – Para Hilesi
Car Parking Multiplayer Mod Apk – Para Hilesi

Car Parking Multiplayer MOD Apk Oynanış

Car Parking Multiplayer MOD Apk Oynanış, heyecan verici oluyor. Otomobiller ile sınırsız açık dünya keşfedilebiliyor. Bu oyun, bağımlılık yapıcı oynanışı ile beraber, gerçekçi sürüş fiziği ve mekaniği sunuyor. Çeşitli oyuncular ile yarışlar düzenleyebilir ve etkinlikler yapabilirsiniz. Otantik otomobil kullanımı ile diğer oyunlardan çok daha farklı bir araba sürüşü ile karşılaşacaksınız.

Gerçekçi otomobil tasarımı ve kullanımı ile Car Parking Multiplayer MOD Apk, kontrol deneyimlerinden zevk almanızı sağlar. Gerçekçi arabalar ile şehir içerisinde drift atılıyor ve isterseniz çevrimdışı olarak da sürebiliyorsunuz. Kamyonlar, kamyonetler, treylerler, SUV’lar, spor arabalar, klasik arabalar ve daha birçok araba çeşidi, harika iç mekanları ve sürüş mekaniği ile sürüş deneyimini keyifle yaşamanızı sağlar.

Çevrimiçi Oynama Seçeneği

Çevrimiçi oynama seçeneği ile arkadaşlarınız ile beraber daha fazla eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Sesli konuşma özelliği ile arkadaşlarınız ile sürekli iletişim halinde olarak birçok etkinliği beraber düzenleyebilirsiniz. Bir araba çetesi kurabilirsiniz ya da bir araba çetesinin bir parçası olabilirsiniz. Binlerce çevrimiçi oyuncu ile beraber park etme ve sürüşün tadını çıkarabilirsiniz. Online mod içerisinde sevdiğiniz bir arkadaşınızı, arkadaş listesine ekleyebilir ve dilediğiniz zaman kolayca bağlantı kurarak beraber oynayabilirsiniz.

Hızlı ve öfkeli tarz sürüşü seveneler için Car Parking Multiplayer Mod APK, araçlarını farklı kaplamalar ile kaplayabilme özelliği sunar. Oyun içerisinde satılan kaplamaları bu apk dosyası ile ücretsiz bir şekilde elde edebilirsiniz. Dilerseniz aracınıza siren takarak ve polis kaplaması yaparak diğer oyuncuları kovalayabilirsiniz.

Diğer APK dosyalarına göz atmayı unutmayın!

X

Car Parking Multiplayer MOD Apk İndir

İndirme Bağlantısı (10) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı