Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Candy Crush Saga Apk Elmas Hileli Program Destek.com
APK DOSYALARIOYUNLAR

CANDY CRUSH SAGA APK ELMAS HİLESİ

Candy Crush Saga Apk Elmas Hileli.

Candy Crush aslında yıllardır var olan ve asla eskimeyen oldukça sevilen bir oyundur. Küçükten büyüğe oldukça geniş bir kesime hitap eden bu oyun oldukça seviliyor. 2013 yılından beri hayatımızda olan Candy Crush Saga oldukça Büyük bir kitleye sahip. İlk oyun başlangıç olarak Facebok üzerinden bilgisayarlarda oynanılabiliyordu. Ancak kısa bir süre içerisinde dijital platforma taşındı ve oldukça fazla kişi tarafından oynanmaya başlandı. Şu an sanal oyunlar aleminde bir başyapıt diyemesek de popüleritesini hala oldukça koruduğunu söylememiz mümkün.

Candy Crush Saga 375X276 1
Candy Crush Saga Apk Elmas Hi̇lesi̇ 3

Candy Crush Saga Nedir Nasıl Oynanır?

Candy Crush Saga oldukça sistematik oynana bir oyundur aslında. Yıllardır bir çok yaşlının gencin her kesimin en çok oynadığı oyunlardan birisi olmuştur. Oyunun amacı ikiden fazla şekerlemeyi yan yana getirmek ve patlatmak. Aslında şu şekilde her ölüm için zorluğuna göre değişen belirli hamle sayıları bulunuyor ve bu hamle sayılarıyla belirlenen skora ulaşmanız ve bölümü geçmeniz isteniyor sizden. Oyunlarda yenilen canlarınız oluyor beş can hakkınız bulunuyor buda bir nevi beş bölüm geçememek oluyor. Can satın almak için veya oyun için diğer özelliklerde kullanmak için ihtiyacınız olacak olan elmaslar var. Ancak bu elmasları kazanmak oldukça zor. Bizlerde bugün sizler için sınırsız elmas ve can hilesi yayınlayacağız. Geriye ise tek yapmanız gereken şey hemen aşağıda ki linkten indirip sınırsız oyunun keyfini çıkarmak.

X

APK CAN VE PARA HİLESİ

İndirme Bağlantısı (40) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
Candyyyyyy
Candy Crush Saga Apk Elmas Hi̇lesi̇ 4

Apk Para Hilesi Nedir ?

Bir çok oyun sanal paralar veya altınlarla oynan bir düzene sahip. Ancak bu oyunlarda para kazanmak oldukça zor bir iş. Uzun süre oyun oynadığınız ve görevlerinizi tamamladığınız halde yeteri kadar para kazanamıyorsunuz. Bazı oyunlardan oyun parası veya altın kazanmak için reel yani gerçek parada yatırıp altın kazanabilirsiniz ancak gerçek para yatırıp sanal para kazanmak bir çok kişi için ne yazık ki mümkün değil oldukça maliyetli bir oyuna dönüşür. Ancak para ve altın hileleri sayesinde oyunlarda para kazanmak oldukça kolay bir hale geldi. Apk para hilesini indirip telefonunuzda kurduğunuzda artık sınırsız para hilesi istediğiniz eşyayı ve kostümü satın alabilirsiniz.

Pubg Mobile Lite BC Hilesi

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı