Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Bus Simulator Ultimate APK Para Hilesi - 2022 - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIİNCELEMELER

Bus Simulator Ultimate APK Para Hilesi – 2022

Bus Simulator Ultimate APK Para Hilesi, otobüs Simulator oyununda oyuna donanım seviyesi düşük bir otobüs ile başlamakta. Oyun ilerleme katlettikçe ve oyuncu oyunda para kazanmaya başlayınca yeni otobüsler almakta yahut otobüsün donanım seviyesini yükseltebilmektedir. Oyuna başlarken oyuncu kendisine ilişkin bir firma kurmaktadır. Bu firmanın adını, logosunu ve sürücü adını seçmektedir. Bus Simulator Ultimate yeni başlandığında oyuncunun karşısına ana monitör çıkmaktadır. Bu monitör oyuncuya oyunu öğretici niteliktedir. Oyunda öğrenim turu olarak da adlandırılabilecek muhtelif yönergeler ile oyun oyuncuya muhtelif talimatlar vermektedir. Oyuncunun oyunun en başlangıcında bu talimatlara uyması gerekir.

Bus Simulator Ultimate Apk Para Hilesi
Bus Simulator Ultimate Apk Para Hilesi

Bus Simulator Ultimate Skin

Bus Simulator Ultimate Skin ana ekrana yine gelip yeni bir sefer oluşturmaktadır. Sefer oluşturulduktan sonrasında ise kalkış saati, sefer esnasında verilecek ikramlar ve bilet fiyatını da seçip bir müddet beklenmesi gerekmektedir. Bu bekleme sırasında bilet satış durumu anlık olarak görülebilmekte. Bu esnada aynı anda güzergâhta başka oyuncular sefer yapıyorsa onların detayları de yer almaktadır. Sefer hazırlıkları tamamlandıktan sonrasında oyuncu belirlenen güzergâhta yola çıkar.

Oyuncu otobüsü kullanma seçeneği olarak otobüsü içerden görerek kullanma yahut dışardan görerek kullanma şeklinde muhtelif seçeneklere sahiptir. Bus Simulator Ultimate ekranında otobüs kullanırken radyo açıp kapama seçeneği, radyo açıksa kanal değişiklik yapma seçeneği, oyunu kaydetme navigasyonla yolu ve gidilen güzergâhını görme imkânı, oyunu duraklatabilme imkânı, klima açıp kapama, kapı açma kapama, far açma kapama, kornaya basma şeklinde seçenekler mevcuttur. Oyunda gaza ve frene basma ekrandan gerçekleşmektedir. Aynı zamanda ekranda sağa sola yönlendirme tuşları mevcuttur.

X

Bus Simulator Ultimate Para Hileli İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı