Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Brawl Stars Hileli Mod Sınırsız Elmas İndir 2021 - Kesin Tüm Apklar
APK DOSYALARI

Brawl Stars Hileli Mod Sınırsız Elmas İndir 2021

Brawl Stars Hileli Mod Sınırsız Elmas İndir 2021 Merhabalar sevgili PROGRAM DESTEK takipçileri Brawl Stars Hileli Mod 31.96 İndir ile karşınızdayım. Oyunumuz supercell in baş yapıt olarak şuanda nitelendirebileceği oyunlarının arasında. Hem savaş hem aksiyon bütün eğlenceyi sonuna kadar oyuncuya geçiren oyunumuzda haritalarla beraber güçlendirilmiş farklı oyun modlarıyla beraber kesinlikle oyunun zevkini sonuna kadar tadıyoruz. Sürekli olarak bir maceraya sürükleyen oyunun bağımlılık yapmama gibi bir lüksü kesinlikle olamaz. Bu yüzden kendinizi gerçek dünyadan soyutlamamaya dikkat etmelisiniz. Oyunun bu kadar hızlı yayılmasının birden fazla nedeni var elbette. Hem pandemü sürecinin olması hem de oyunu birden fazla youtuberın tanıtması oyunu bir anda büyük bir üne kavuşturdu. Hadi oyunun nasıl oynandığına bir bakalım. 

Brawl Stars Hileli Mod Sınırsız Elmas  İndir 2021
Brawl Stars Hileli Mod Sınırsız Elmas İndir 2021

Brawn Star Hileli Apk Bilgileri

Brawn Star Hileli Apk Bilgileri Arkadaşlarımızı oyuna davet edebilir onlarla takım kurup istediğimiz haritada istediğimiz gibi savaşabiliriz. Oyunun her bir karakteri farklı özel güçlere sahip. Bütün karakterler ya kutulardan, oyunlardan kazandığınızda alabiliyorsunuz ya da para yatırarak. Tabi ki bütün oyunlarda olduğu gibi bu oyunumuzda da bir para söz konusu. Yalnız o kadar kafaya takılacak bir durum değil. Para verende kaybedebiliyor. Oyun P2win üzerine kurulu bir oyun değil. O yüzden rahat bir şekilde oyunumuzu oynayıp keyif alabiliriz.

X

Brawl stars Son sürüm Hile İNDİR

İndirme Bağlantısı (45) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Brawl stars Son sürüm Hile İNDİR Bu arada hile kullanımı kesinlikle oyuncunun kendi sorumluluğundadır. Hileden kaynaklı her oyunda olduğu gibi bu oyunda da ban yeme, hesabınızın askıya alınma riski vardır.

Brawl Stars Oyun Modları

  • Hesaplaşma Haritası : Bu haritada herkes tek tabanca. Bireysel olarak gücünü göster sona kal ve kendini kanıtla.
  • Soygun Haritası : Hırsız mısın ? Yoksa korumacı mı ? Çalıp kazanmak mı ? Koruyup kazanmak mı ? Risk SENİN !
  • Ödül Oyunu Haritası : Rakibini yenersen Baş Tacı Sensin . Olur da ölürsen başındaki bütün yıldızları kaybedersin.
  • Savaş Topu Haritası : Futbol severler unutulmadı. Öncelik 2 gol yemeden 2 gol atman. Ayak kası mı beyin kası mı !
  • Elmas Kapmaca Haritası : Takım oyunun ön planda olduğu bir harita teksen hiçsin. Bir takıma sahipsen her şeyi başarabilirsin.
  • Şampiyona Haritası : E-Sporcu musun ? Öyle düşünüyorsan hodri meydan.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı