APK DOSYALARI

Brawl Stars Elmas Hileli Mod Apk

Brawl Stars Elmas Hileli Mod Apk İndir

Brawl Stars Elmas Hileli Mod Apk

Brawl Stars Süpercell’in çıkardığı trend oyunlardan birisi oldu. Dünya genelin de 7 den 70’e seviliyor. Oyunu en çok oynayan kitle çocuklar.
Oyun da 20 den fazla karakter ve her karaktere özgün tasarımlar ve özellikler oyunun popüleritesini oldukça arttırmış durum da. Oyun da elmas kapmaca,ödül savaşı,hesaplaşma gibi de bir çok farklı oyun modu bulunuyor.

Oyun da stratejinizi iyi belirleyip rakibinize ne zaman saldırıp saldırmayacağınızı bilmelisiniz. Bunların haricin de oyun da karakterlerinizin özelliklerini güçlendirebilirsiniz. Sandıklardan çıkan güç kartları ile saldırısını ve özel gücünü seviye yükselterek rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz.

Brawl Stars Elmas Hileli Mod Apk

Oyuna başlarken her oyun da olduğu gibi bir eğitim modu çıkıyor karşınıza eğitim modunu tamamlayarak oyunun detaylarını hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Linkteki elmas modu ile apk şekilde yükleyip oyunu en yüksek özellikler de sınırsız olarak oynayabilirsiniz. Brawl Stars Elmas Hileli Apk Mod yakın da aktif olacaktır.

X

Elmas Hileli Apk

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
Brawl Stars Elmas Hileli Mod Apk

Brawl Stars Altın Hilesi

Her oyun da olduğu gibi Brawl Stars oyununda da altınlar para ile satılıyor. Oyun size görevler yaptırarak, getirtidiği etkinlikler ile sınırlı sayı da bir altın veriyor. Tabi ki bu altınlar ile herkesin ulaşabileceği kostümleri, eşyaları ve benzeri şeyleri almanız mümkün. Oyun yapımcısı Türk olmadığı için altın fiyatları uçuk seviye de. Sanal alem de olduğu için para vermenin gerçek hayatta bir katkısı yok. Oyunu altın ve elmas hilesi ile hiçbir ücret vermeden kolaylıkla tüm özelliklere sahip olarak oynayabilirsiniz. Biz de sizler için bugün Brawl Stars Elmas Hileli Apk Modunu sizlere sunduk.
İleri ki zamanlar da Brawl Stars Altın Hileli Apk Modunu da sizlere sunacağız.

Programdestek.com‘u takip eder yeni modlardan haberdar olabilirsiniz.

Bizi Twitter’dan takip etmeyi unutmayın.


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı