Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Bir Dünya Devi APPLE Inceleme - Programdestek.com
İNCELEMELER

Bir Dünya Devi APPLE

Bir Dünya Devi
APPLE Apple dünyadaki bir çok markadan kendini soyutlamış ve tamamen kendi iç dünyasında yaşamaya odaklanmıştır. Apple’ nin kendine has farklı tarzı onu diğer bütün markalardan soyutlamıştır. Apple’ın hiçbir ürünü kendinden olmayan cihazlar da uyum sağlayamamaktadır. Bu da Apple kullanıcılarına kendilerini çok özel hissettirirken bazende ufak sorunlara yol açmaktadır. Ürünlerinin ana uygulamaları, uygulama alışveriş merkezleri diğer bütün markalardan farklıdır. Apple bünyesinde birden fazla çok başarılı ürünler çıkarmaktadır. Bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler, kulaklıklar ve hatta televizyon bile çıkartmıştır. Geçtiğimiz günlerde telefon ve kulaklıkarı için bir inceleme yazısı bırakmıştım zaten. Apple bir çok markaya göre donanımı ve güvenlik duvarı çok yüksek olan ürünlerdir. Buda kişilerin özel hayat mahremiyetine yeteri kadar önem verdiğini ve koruduğunu göstermektedir.


Apple, İphone Telefonlar


Genel olarak bakılınca Apple telefonlar konusunda dünya çapında çok başarılı bir markadır. Bugüne kadar çıkarmış olduğu telefonlarından neredeyse yok denecek kadar şikayet almıştır. Telefonları her zaman çok hızlı ve yüksek çözünürlükte, genel olarak orta boyutta ve şık bir tasarıma sahiptirler. Eğer bir İphone kullanıcısı iseniz ve telefonunuzda yazılımsal bi hata olduğunu fark edip Apple bayisine götürdüğünüz zaman teknik ekip inceler sorunu bulur ve sorun teknik bir hata ise size yeni bir telefon gönderir. Baştada dediğimiz gibi Apple markası neredeyse hiç hatası olmayan ürünler piyasaya sunmaktadır. Yapılan araştırmalara göre de Apple’nin en güçlü telefonu İphone 4s olduğu söylenmektedir. Genç nesil kullanıcıların en çok sorunu düşük enerjidir ancak Apple kullanıcılarına her zaman yüksek performans ve düşük enerji tüketimi imkanı sunmuştur ancak her şeyin olduğu gibi Apple telefonlarında bir batarya ömrü vardır.


İPad


İPad’ler tasarım ve görüntüsü ile çok göz alıcı ve şık ürünlerdir. Büyük erkan sevenler içinde, küçük olsun taşıması kolay olsun diyenler için de büyük ve küçük şekilde İPad mevcuttur. İPad’ler dilediğiniz her şeyi donma, ekranda kayma, kasma ve şarj problemi çekmeden yapabilmeniz mümkündür. Eğer çok yoğun çalışan bir iş insanı iseniz İPad’lar sizler için gerçekten harika bir fırsat. Her türlü dosya, çizim, planlama ve oyuna karşı % 100 performans sağlayan İPad’ler apple pencil desteği ilede hayatınızı daha kolay bir hale getirmektedir.

HUWAİ İNCELEME

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı