SAMSUNG

B350E Replika IMEI Repair Kodu

Merhabalar sevgili PROGRAM DESTEK takipçileri B350E Replika IMEI Repair Kodu ile sizlerle beraberiz. Bilindiği üzere birçok tuşlu telefonlarda çin malı olarak adlandırdığımız telefonlar piyasada çok fazla bulunmaya başladı. Bunun getirdiği en önemli etkenlerden biri ise kesinlikle bu tarz telefonların imei sorunlarını nasıl çözmek gerekeceği oldu. İçerisindeki sistemler normal tuşlu telefonlara göre farklı olduğundan normal box larla repair işlemi yapılamakta. Bu yüzden biz program destek ekibi olarak samsung b350e telefonun çin malı olan versiyonunun imei repair kodunu sizlerle paylaşacağız. B350E Replika IMEI Repair Kodu

B350E Replika IMEI Repair Kodu

*#001#

  • Yukarıda vermiş olduğum kodu tuş ekranında kodladığınız anda karşınıza imei numaraları gelecek.
  • O numaraları silip siz orjinal imei numaralarınızı yazıp # tuşuna basın ve işlem tamamdır.
  • Telefonunuzu şimdi yeniden başlatabilirsiniz.
X

b350e replika kodları

İndirme Bağlantısı (45) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

NOT: Anlamadığınız veya yapamadığınız herhangi bir nokta olursa bize yorum yaparak veya facebook twitterdan ulaşabilirsiniz. Kesinlikle telefonların imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Telefonların kendi orjinal imei numaralarını kullanınız. İstediğiniz bir konu veya hileyi de yorumlarda belirtebilirsiniz.

B350E Replika IMEI Repair Kodu

Bulamadığınız herhangi bir çin malı telefonların (kore malı) güvenlik kilit kırma, imei repair kodları ve hard reset kodlarına yorumlarda belirtebilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilmeyi isteriz. Kesinlikle bu tarz telefonları kullanmanızı biz program destek ekibi olarak tavsiye etmiyoruz.


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı