Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Assassins Creed Revelations İndir - PROGRAM DESTEK .COM
OYUNLAR

Assassins Creed Revelations İndir

Assassins Creed Revelations İndir
Assassins Creed Revelations İndir 4

Merhabalar PROGRAM DESTEK ailesi Assassins Creed Revelations İndir ile sizlerle beraber olmaktan gurur duyuyorum. Assassins Creed serisinin en dikkat çekici oyunlarından olan Revelations benim en gözde oyunlarımdan biri olmuştur. Ubisoftun kesinlikle yaptığı en güzel Assasins Serilerinden olan Revelations oyun serimizin 4. serisidir. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan VALHALLA ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ps4 ve Ps5 te oynanabilecek olan yeni seri görüntü kalitesi olarak 4k ya kadar muhteşem görüntüler sağlayabiliyor. Assassins Creed Revelations İndir

Assassins Creed Revelations İndir
Assassins Creed Revelations İndir 5

Revelations Meşhur suikastçimiz Ezio yine bir savaşın içerisinde. Mekan olarak Osmanlı Devletinde geçtiği için benim en gözde oyunlarımdan. Eski İSTANBUL oyundaki deyişle Constantinople o eşsiz güzelliğiyle efsane görüntü kalitesiyle oynayabiliyoruz. Adeta oynamak değil de o zamanlarda yaşamak desek az kalır. Ubisoft yapmış olduğu oyunlarında kesinlikle görüntü kalitesine önem veriyor. Oyunun albenisi bu bile olabilir. Kendine bağlaması ve sürüklemesi. Ezio esir düştüğü yerden kurtulduktan sonra hikaye OSMANLI DEVLETİNE kadar uzanıyor. Kesinlikle oyunda ki hikayeler ve görüntüler de o kadar hoş ki hiçbir sahnesini geçmek dahi istemiyorsunuz.

Assassins Creed Revelations İndir
Assassins Creed Revelations İndir 6

Oyunda verilen görevleri yerine getirerek senaryoyu tamamlayabilirsiniz. Görevler git gide zorlaşacaklar. Üstüne başına bir şeyler almayı unutma. Tabi bunun içinde altın lazım. Altını elde etmenin yolu görevler ve yeniçeri askerleri tabi birde pazarda dolaşırken cebcilik yapabilirsin de pek bir altın getirisi olmuyor. Yeniçerilere saldırırken dikkatli ol canını yakabilirler. Çatıların üzerinde gezerken gözcülere dikkat et her an seni fark edip bir orduyla peşine düşebilirler. Kısacası tam bir suikastçı ol karda yürü izini belli ettirme.

X

Assassins Creed Revelations

İndirme Bağlantısı (45) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı