Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Apple Watch Series 4 İNCELEME- PROGRAM DESTEK .com
İNCELEMELER

Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 4 İnceleme
Apple Watch Series Tasarımını değiştirerek kendini geliştiriyor. Yenilenene ekranı ve incelen kasasıyla beğenileri üzerine toplamayı başarıyor. EKG, düşme ve ağır yaralanma algılama gibi yeni teknolojileride ekleyen Apple Watch artık sağlığımızla da daha yakından ilgileniyor. Akıllı saat teknolojisinin en yeni ve en güçlü, rakipsiz üyesi olan Apple Watch , yenilenmiş tasarımında klasik dikdörtgen formunu korurken, sivri köşelerini yuvarlatılmış şekilde görüyoruz. Donanım ve yazılım olarakta kendini geliştiren yeni Apple Watch beğenimizi kazanmayı başarıyor. % 30 genişleyen ve incelen gövdesiyle daha rahat ve kolay bir kullanım sağlıyor. Yenilenen tasarımı da oldukça şık bir görünüm kazandırıyor. Yeni ekranında dokunmatik alan, hemde görsel alan kısımları birbirlerine yaklaştırılmıştır. Buda eskisine göre daha iyi bir kullanım şekli sunuyor. İlk bakışta bile normal bir kol saati gibi gözükmeyen Apple Watch , olduğunu ilk bakışta bile anlamak mümkün, ancak tasarımın değiştiği oldukça dikkat çekiyor. Dikkat çeken, heyecan verici değişikliklerine gelin hep birlikte yakından bakalım. Fakat şunuda söylemeden geçmeyelim eğer zaten bir Apple Watch kullanıcısı değilseniz bu değişiklik sizleri pek heyecanlandırmayabilir.

Apple Watch Series 4 Yenilikleri


Bir önceki modelle karşı karşıya getirdiğimizde, Series 4′ ün gövde olarak inceldiğini çok rahatlıkla görebiliyoruz. İncelen gövdesine rağmen pil ömründe bir değişiklik olmaması büyük bir artı oluyor. Herkesin fark edemeyeceği bir değişiklik ise, artık yeni Digital Crown’ u çevirdiğimiz zaman dokunmaya karşılık bir titreşim dokunsal geri bildirimi veriyor. Apple Watch diğer Watch’ lar gibi 40 ve 44mm 2 farklı boyut seçeneği sunuyor. Özelliklede 44 mm boyutunda olan Apple Watch bizlere bileğimizde mini bir telefon taşıyormuşuz hissi yaratıyor. Bu hissiyat çok hoşumuza gidecek olsada maalesef 44 mm boyutunda olan Apple Watch Türkiye’de henüz satışa sunulmadı.

Genel Bakış


Çok şık bir tasarıma sahip olan Apple Watch , ilk bakışta göz alıcı duruyor. Kendini geliştiren Apple Watch , beğenileri toplamayı başarıyor. Tasarım olarak bu kez kendini dikdörtgen formunu koruyarak yeniliklere açan Apple Watch ‘ ün sivri köşeleri yuvarlanmış ve incelmesi oldukça iyi bir kullanım şekli kazandırmıştır. Batarya ömrünün artmaması, hatta incelen kasasına rağmen azalmamasıda herkes tarafından beğenileri toplamıştır. EKG, düşme ve ağır yaralanmaları algılayan ve yetkili yerlere haber, durum ve konum tespiti yapması gibi yeni özelliklerin de eklenmesi yeni Apple Watch’ ün artık sağlığımızı da düşündüğünü gösteriyor. Kısaca toparlamamız gerekirse, Apple bu kez bizlere her yanımızda olabilecek ve bizi düşünen mini bir kurtarıcı tasarlamış.

İphone XS Max İnceleme

APPLE WATCH 5

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı