Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Akıllı Telefon Şarj Sorunu------- Program Destek.com
İNCELEMELERPÜF NOKTALARI

AKILLI TELEFON ŞARJ SORUNU

Akıllı Telefon Şarj Sorunu.

Akıllı telefonlarımız hayatımızın her anında bizim yanımızda olan neredeyse en yakın arkadaşlarımız diyebiliriz. Hayatımızın her anında yanımızda olan akıllı telefonlarınız sosyal hayatımız, iletişim kurmamız, istediğiniz her anın fotoğrafını çekip ölümsüzleştirmek için oldukça iyi birer yardımcı. Genellikle bir çok akıllı telefon bizi her alanda düşünebiliyor. Mesela sağlığımızı, boyumuza ve kilomuza göre günlük yürümemiz gereken adım sayısını içmeniz gereken su miktarını hatırlatması kalp atışlarınızı ve tansiyonunuzu ölçmesi gibi bir çok özelliğe sahip. Bütçemizi düşünmesiyle internet kullanımlarında bizi uyarmasına kadar birçok konuda bize destek olabiliyorlar. Ancak bu kadar sık kullandığımız ve yanımızdan hiç ayırmadığımız akıllı telefonlarımızın pil ömrünün uzun olması da bizler için oldukça önemli. En önemli anlarımızda veya filmin en heyecanlı yerinde şarjımızın bitip yarıda kesilmesini istemeyiz tabi ki. Ancak bazı zamanlar cep telefonlarımızın şarj almaması gibi büyük bir sorunla karşılaşıyoruz. Buda hayatımızı oldukça kötü etkileyecek olan bir sorun. Ancak bununda tabi ki bir çözüm yolu var. Gelin isterseniz hep birlikte çözüm yolunu öğrenelim. Akıllı Telefon Şarj Sorunu.

Akilli Telefonlarin Sarj Sorunu Cozuluyor Mu H1428503388
Akilli Telefon Şarj Sorunu 2

Şarj Alma Sorunu Nedir

Şarj alma sorunu bir çok nedenden kaynaklanabilir. Şarj USB kablolarından şarj giriş soketinden veya yazılımsal bir hatadan kaynaklı bile olabilir. Ancak genellikle ilk çözüm olarak USB kablosu değiştirilir. Ancak bu her zaman için bir çözüm yolu olmayabilir. Bazen şarj kablosunu değiştirseniz bile çok yavaş şarj olabilir. bunlar için yapabileceğiniz ufak bir kaç çözüm yolunu anlatalım o zaman.

  • İlk olarak kabloyu değiştirmenize rağmen hala düzelmediyse adaptörü yani şarj başlığını değiştirin.
  • Bir iğne veya kulak çöpü yardımıyla şarj girişini temizlemeye çalışın.
  • Telefonunuzda şarj olmasını engelleyecek herhangi bir uygulama olup olmadığını kontrol edin.
  • Şarj kablolarınız ve adaptörlerinizin sağlamlığına emin olduktan sonra sorununuz hala geçmiyorsa şarj soketinizi değiştirmenizi tavsiye ederim.

Şarj sorununuz için evde yapabileceğiniz ufak bir kaç yöntemi yukarıda sizlerle paylaştık. ancak bütün bunları yapmanıza rağmen hala sorun devam ediyor ise bir tamircide yardım almanızı tavsiye ederim.

A305FN U3 9.0 ROOT

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: