Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu A217F U7 Imei Repair Ve Root Dosyası - PROGRAM DESTEK
Root Dosyaları

A217F U7 imei Repair Ve Root Dosyası

A217F U7 imei Repair Ve Root Dosyası Merhaba Program Destek takipçileri Bugün Sizlere A217F Modelinin imei repair ve root dosyasını paylaşacağım. Vereceğim talimatlara uyarak telefonunuzu çok basit bir şekilde imei repair ve root işlemini sağlıklı bir şekilde yapabileceksiniz. Şimdi geçelim işlemlere

A217F İmei Repair Firmware

A217F İmei Repair Firmware Öncelikle vereceğim Dosyada ki yazılımı indirip telefonunuza Yükleyin. Aynı yazılım üstünde olan kullanıcılar tekrar indirmesine gerek yok ama sağlamcı iseniz yazılımı indirip telefonunuza yüklemeniz iyi olacaktır.

A217F U7 Imei Repair Ve Root Dosyası
A217F U7 Imei Repair Ve Root Dosyası

A217F U7 ROOT DOSYASI

A217F U7 ROOT DOSYASI Yine Aşağıda vereceğim dosyadan root dosyasını indirmeniz gerekmektedir. Nasıl yapıldığına gelirsek telefonunuza yazılımı yükledikten sonra telefonun bootloader kilidini kırmanız gerekmektedir. Bootloader kilidi kırılmış bir telefon ise direk root dosyasını odin programı üzerinden telefonunuza yükleyin. Dikkat edilmesi gereken şey root ve yazılım aynı olması gerekiyor yazılım yüklemediyseniz telefonun rootlanmaz. Root dosyasını yükledikten sonra telefonu hard reset yani format atmanız gerekmektedir. telefon açıldığı zaman oem kilidi açmayı sakın unutmayın ve google den veya başka bir yerden magisk apk kuruyorsunuz işlem bu kadar.

A217F U7 İmei Repair

A217F U7 İmei Repair’ e gelir isek elinizde z3x pro programı olmanı gerekiyor ücretli bir araçtır. Z3x ile işlemi tamamlayabilirsiniz bu kadar basit. Olasi problemler için yorum yapmayı unutmayın.

X

A217F REPAİR FİRMWARE

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
X

A217F U7 ROOT

İndirme Bağlantısı (30) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: