Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Xiaomi Redmi Note 9 IMEI Repair - 2022 - PROGRAM DESTEK
PROGRAMLARİNCELEMELER

Xiaomi Redmi Note 9 IMEI Repair – 2022

Merhaba program destek takipçileri bugün sizlere Xiaomi Redmi Note 9 IMEI Repair nasıl yapılır bunun bilgisini aktaracağım. Öncelikle sizlere IMEI Repair nedir ne değildir sorusuna cevap verim. IMEI Repair yada öteki adı ile IMEI klonlama dediğimiz vaka kayıtlı bir imei numarasının kayıtsız bir cep telefonuna aktarılmasıdır. Misal vermek gerekir ise yurt dışından 1 tane iphone 13 aldınız ve IMEI numarasını kayıt ettirmediniz. Evde kullanmadığınız düşük fiyatlı eski bir telefonununuz bulunuyor. O telefonun kayıtlı IMEI numarasının kayıtsız olan iphone 13’e aktarılmasıdır. Bu vaka teknik bir olaydır.

Genellikle telefoncular bu işi 50, 100, 200 TL benzeri düşük ücretler ile yapmaktadır. Lakin bu konumuz sayesinde sizler eski telefonunuzun IMEI Repair işlemini yapabileceksiniz ve herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmayacaktır dostlarım. Şunu da belirtmek isterim bu işlemi yapmak doğal olarak uygun değildir. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bunlar sizin yükümlülüğünüzün altındadır dostlar. İşlemi yaparken yanlış uygulamazsanız her hangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız dostlarım.

Xiaomi Redmi Note 9 Imei Repair - 2022
Xiaomi Redmi Note 9 Imei Repair – 2022

Şimdide sizlere bu işlemleri nasıl gerçekleştireceğinizi anlatayım. İşlem adımlarını takip ettiğiniz zaman uygulamış olacaksınız.

  • Öncelikle android cihazınızın bootloader kilidi lock veya unlock olması fark yaratmamaktadır.
  • Telefonunuzun yedeğini işlemleri yapmadan almayı unutmayınız.
  • Telefonun meta mod alabilmesi için EFN ROM’un içinden preloader dosyası yüklenmesi lazımdır. ( indirme linkini konu altına bırakacağım)
  • Not olarak şunu eklemeliyim ki eğer cihazınız ANDROID 10 sürümünde ise preloader yüklemesi yaptığınız zaman cihazınızın çökmesine sebep olacaktır bu nedenle sizlere SP FLASH TOOL ile yazılımı yüklemeniz gerekmektedir sevgili dostlarım.
  • Yükleme yapmak için fastboot’da bu fastboot flash preloader preloader.bin komutunu kullanmanız gerekiyor.
X

PRELOADER İNDİR

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı