PÜF NOKTALARIXiaomi

Xiaomi Güvenlik Uygulaması Sürekli Durduruluyor Hatası

Merhabalar PROGRAM DESTEK takipçileri bugün sizlere Xiaomi Güvenlik Uygulaması Sürekli Durduruluyor Hatası çözümünü sunuyoruz. Karşılaştığımız problem Xiaomi telefonlarının güvenlik uygulamasının sürekli olarak durduruldu hatası vermesi ve telefonumuzun alt çeyreğinde bu uyarıyı bize bildirmesi. Uygulamamızın çözümü aslında oldukça basit. Yine de bilmeyenlerimiz için bizler en basit şeklinde sizlere aktarıyoruz. Xiaomi Güvenlik Uygulaması Sürekli Durduruluyor Hatası

Xiaomi Güvenlik Uygulaması Sürekli Durduruluyor Hatası

Güvenlik Durduruldu Hatası Çözümü

 1. Güvenlik uygulaması.

  Güvenlik uygulamasına basılı tutarak uygulama bilgisine gidin. Daha sonra tüm verileri temizle dedikten sonra tamam dediğimizde o uygulama için cihazda bulunan uygulamanın bütün ayarları sıfırlanmış olacaktır.
  NOT: Eğer üzerine basarak gidemezseniz şu yolu da izleyebilirsiniz.
  Ayarlar–Uygulamalar–Uygulamaları Yönet–Yukarı aramaya Güvenlik yazarak da aynı şekilde sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

 2. Uygulamaya Geri Girdiğinizde.

  Uygulamaya Geri Girdiğinizde sizden bütün izinleri tekrardan isteyecektir, bütün izinleri tekrardan verebilirsiniz.

 3. Çözüme kavuştu.

  Bütün sorun bu şekilde çözüme kavuşmuş bulunmaktadır.

Not: Xiaomi marka bütün telefonların sorunları veya özellikleri, yazılımsal olarak bilmek istediğiniz herhangi bir konu da yorumlarda belirtebilirsiniz. Bizi FACEBOOK VE TWİTTER dan takip edebilirsiniz.

Xiaomi marka telefonlar nasıl bir anda bu şekilde patlak verdi? Bir anda piyasaya giren ve adından çokça söz ettiren markanın sırrı ne? Türkiye piyasasına Xiaomi marka telefonlar nereden geliyor ?
Bütün bu soruların cevabı basit aslında. Xiaomi Nisan 2010 da Merkezi Pekinde bulunan bir Çin elektronik şirketidir. Türkiye piyasasına da girmesinin en büyük etkilerinden biri de sunduğu fiyata göre telefonlarında yüksek performans vermesi idi.


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı