Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu WP IOS SüRüMüNE GüNCELLEME VE YENi öZELLiKLER GELDi
İNCELEMELER

WP iOS SüRüMüNE GüNCELLEME VE YENi öZELLiKLER GELDi

WP iOS SüRüMüNE GüNCELLEME VE YENi öZELLiKLER GELDi

Dünya genelinde en popüler olan ve en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp İOS sürümüne yeni bir güncelleme gönderdi. Yeni sürümü bir çok görünüm değişikliği de sağlıyor. Geceli gündüzlü çalışan ekip neredeyse her gün gün güncellemeler göndererek test ediyor. Hataları tespit etmeye çalışıyor ve iyileştirmeler yapıyor. WP iOS SüRüMüNE GüNCELLEME VE YENi öZELLiKLER GELDi

WhatsApp İOS Sürümü Yenilikleri

WhatsApp ın İOS kullanıcıları için yaptığı yeniliklerden birisi ise kullanıcılar artık WhatsApp aramalarını beklemeye alabiliyor. Görüşme esnasında gelen normal bir aramada veya başka bir WhatsApp aramasını karşılayabiliyor. Ve görüşmedeki kişiyi beklemeye alıp konuşmaya tekrar dönebiliyor. Bu özellik sayesinde gelen tüm aramalardan haberdar olabiliyor. Yeni gelen bu özellik bir çok kullanıcıyı sevindirse de bir çok kullanıcı için pek bir şey ifade etmedi. Android WhatsApp Beta sürümünü kullanan kitlenin kızmasına sebep oldu çünkü yeni gelen özelliğin sadece İOS a özel olması bir takım ayrımcılık olduğunu düşündürdü. WhastsApp İOS Sürümüne Yeni Güncelleme Ve Özellikler Geldi.

Whatsapp Image 2019 11 27 At 14.25.37
Wp Ios Sürümüne Güncelleme Ve Yeni Özellikler Geldi 2

Grup Ayarları

Artık WhatsApp İOS kullanıcıları ayarlarından sizi kimlerin gruba ekleyebileceğini seçebiliyor. Ayarlar bölümden gizlilik sekmesini açtığınız zaman oradan alt kısıma grup ayarlarının eklendiğini görebilirsiniz. Herkes, kişilerim ve şunlar hariç kişilerim olmak üzere üç farklı seçenek ile karşılıyor bizi bu yeni özellik. Seçtiğiniz kişiler hariç kimse sizi bir gruba ekleyemiyor bu özelik sayesinde. Bu ayarı istediğiniz zaman aktif hale getirip istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz de. WhastsApp İOS Sürümüne Yeni Güncelleme Ve Özellikler Geldi.

Genel Değerlendirme

Yeni gelen güncellemeler İOS ve ANDROİD arasında bir nevi düşmanlık başlattı. Android kullanıcıları haksızlık olduğunu düşünüyor. Bu durum bir çok İos kullanıcısını çok memnun etse de bir çok kullanıcı için pek bir anlam ifade etmemekte. Kullanıcıların asıl en çok beklediği özellik ise karanlık ekran yani gece modu. Ancak ne yazık ki bu son güncellemede de gece modu gelmedi. Gece modu ile ilgili bir açıklama yapmayan WhatsApp ın bu konuda çalışmalar yaptığı bilinmekte.

SİLİKON BAŞLIKLI VS KULAK İÇİ KULAKLIK

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı