Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Word Ücretsiz 2020 2010 Tam İndir - PROGRAM DESTEK
PÜF NOKTALARI

Word Ücretsiz 2020 2010 Tam İndir

Word Ücretsiz 2020 2010 Tam İndir Word, Microsoft tarafından geliştirilen bir kelime işlemcidir. İlk olarak 25 Ekim 1983 tarihinde Multi-Tool Word adı ile piyasaya sürülmüştür. Sonraki sürümlerinde ise DOS ile çalışan IBM PC’ler, Apple Macintosh, Unix PC, Atari ST modelleri için ayrı olarak yazılmıştır. Microsoft Windows’a 1989 tarihinde gelmiştir.  Microsoft, 1983 tarihinde MS-DOS için Multi Tool Word’ü duyurdu. Kısa süre sonra ismi Word olarak güncellendi. O zamanlarda çoğu MS-DOS programından farklı olarak tasarlanmıştı. Kullanıcı ara yüzü ise o zamanlar WordStar yazılımından farklı olduğu için başlangıç zamanlarında hiçbir popülerliği yoktu. Yine de Microsoft, programı istikrarlı bir şekilde geliştirmeye devam etti ve günümüzdeki Microsoft World modeline getirdi. O zamanlar kes yapıştır mantığı yavaş çalıştığı için Word üzerinde bu hızlı bir hale getirildi ve Word dikkatleri üzerine topladı.
Windows için Word artık Microsoft Office’nin bir parçası olarak kullanılıyor. Word temel masaüstü yayınlama özelliklerini içeriyor. Bu onu piyasada en yaygın kullanılan kelime işlem programı haline getirdi. Word dosyaları genelde metin belgelerini e-posta yolu ile göndermek için kullanılır. Bir bilgisayarı olan her kullanıcı Word dosyalarını okuyabilmektedir. Excel son sürüm indirmek için aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz

Word Ücretsiz 2020 2010 Tam İndir
Word Ücretsiz 2020 2010 Tam İndir

Microsoft Office Word Excel ücretsiz İndir

Microsoft Office Word Excel ücretsiz İndir Microsoft Word dosya uzantıları olarak DOC veya DOCX kullanır. DOC uzantısı Word’ün birçok sürümünde kullanılıyor. DOCX uzantısı ise Word’ün yeni uzantısıdır. Word içerisinde resimlerinizi de yazınıza JPG ve GIF gibi yaygın şekilde kullanılan resim uzantıları ile aktarabilirsiniz. Word 2017 tarihinde bu yaygın resim uzantıları arasına SVG uzantısını ekledi. Ancak bu uzantı, Office 2019’da kullanılabiliyor.
Belgelerle profesyonel bir şekilde çalışacağınız Word programını sitemizden indirebilirsiniz. Bu kelime işlemcisini kullanarak harika yazılarınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Yazılarınızı düzenleyerek ilgi çekici hale getirmeniz için Word kullanmanızı tavsiye ederiz. Özgeçmiş ve raporlarınızı yazmak için harika bir programdır. Ayrıca pencerelerden ayrılmadan diğer ofis paketi uygulamaları ile beraber kullanabilirsiniz. İlgi çekici belgeler oluşturmak için ihtiyacınız olan yazılım bu. Yazdığınız belgelerinizi dilediğiniz cihazdan görüntüleme imkanına sahip olabileceğiniz bu yazılım Word indir sitemizde yer alıyor.

X

İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı