Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Wild Rift APK İndir - 2022 - PROGRAM DESTEK
OYUNLARAPK DOSYALARI

Wild Rift APK İndir – 2022

Wild Rift APK İndir riot’un aktardıklarına bakılırsa PC versiyonunun doğrudan bir portu olacak League of Legends: Wild Rift, bu sürümdeki derhal derhal her şeyi taşıyacak. Videoda da aktarıldığı suretiyle değişen kontroller, kullanıcılara huzur taktim etmek suretiyle tasarlanmış durumda ve en kullanışlı pozisyonlarda yer alıyor. Bunun yanında oyun, mobil platformda yer alacağı için maçların süresi, bilgisayardaki kadar elastik değil.

Oyunda tutarları düşürülen eşyalar, daha süratli kazanılan deneyimler ve basitleştirilmiş stratejik unsurlar yer alıyor. Oyunda ekranın tamamını etken eşyaların doldurmasını engellemek amacıyla mobil sürümde ancak 1 adet etken eşyaya haiz olunabiliyor. Bunun yanında oyunda şimdilik bütün şampiyonlar yer almıyor. Wild Rift başlamadan seçilen ustalık elementleri ise genel hatlarıyla basitleştirilmiş olmanın yanında yeni parçalara da haiz.

Wild Rift Apk İndir
Wild Rift Apk İndir

Wild Rift Yama Notları

Karakterinizin hareketlerini bilgisayardaki benzer biçimde tıklayarak/dokunarak değil sol tarafta bulunan bir joystick ile test edeceksiniz. Yetenekleri ekranın sağ alt köşesinde bulunan kabiliyet düğmeleri ile kullanacaksınız. Ayrıca Olaf benzer biçimde bir karakter kullanırken balta atışı benzer biçimde kabiliyet atışlarını ekranda çıkan ikinci bir sanal joystick ile dilediğiniz yere atabileceksiniz.

Wild Rift Yama Notları Maçlar LoL maçları benzer biçimde bir saat yada daha çok sürmeyecek, karmaşıklığı azaltıp maçların 20 dakika civarı sürmesi planlanıyor. Buna ilk adım olarak Nexus kulesini sakınan yıkmanız ihtiyaç duyulan binalar mobil sürümde yer almıyor. Harita da daha minik ve şampiyonunuzu güçlendirmek için satın almaları yapmak daha rahat ve sezgisel. Ayrıca oyun sonları doğru ormanda çıkan yaratıkların buffları ise takıma ek olarak güç kazandırıyor.

X

Wild Rift Full İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı