Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu WhatsApp Silinen Mesajı Okuma Program Destek.com
İNCELEMELER

WHATSAPP SiLiNEN MESAJI OKUMA

WhatsApp Silinen Mesajı Okuma

Tüm dünya genelinde en çok kullanılan uygulama olan WhatsApp gün geçtikçe kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Facebook un kurucusu tarafından yönetilen ve güncellenen uygulama dünya çapında en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olarak biliniyor. Ancak yeni gelen güncellemeler ile bazı özellikler meraklı insanların canını sıkar bir hal almaya başladı. Mesaj silme özelliği gelen WhatsApp attığınız mesajı belli bir süre içerisinde silme imkanı tanıyor kullanıcılarına. Mesajı sildiğiniz zaman karşı tarafa bu mesaj silindi şeklinde bir bildirim gidiyor ve attığınız mesaj gözükmüyor. Ancak silinen mesajı görmenin bir yolu var. Hadi ne olduğunu hep birlikte öğrenelim.

WhatsApp Silinen Mesajı Görme

En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp ta mesaj silme özelliği bir çok kişinin canını sıkar bil hal almaya başladı. Silinen mesajı tekrardan görme gibi bir imkanınız var. Nasıl mı hemen anlatalım. WhatsApp Silinen Mesajı Okuma

  • WhatsApp uygulamasını telefonunuzdan kaldırın ve geri yükleyin,
  • Mesajlarınızı yedeklerden geri yükleyin
  • Kurulumu tamamlayın.

Mesaj silme işlemi bildirim panelinden ve sohbetten silinse de eğer sohbet yedeklerinizi alıyorsanız ve kısa süre içerisinde bu işlemi yaparsanız mesajı tekrar görme imkanını yakalarsınız. Çünkü mesaj telefonunuzun depolamasına yani yedeğinize kaydolur ve tekrar mesaj yükleme işleminde mesajı görmenizi sağlar. Bu sayede sizde merak etmemiş olursunuz. Ancak eğer sizlerde bu işlemle sürekli uğraşmak istemiyorsanız aşağıda linkini bıraktığım Apk WhatsApp uygulamasından bir çok farklı özellik ile birlikte mesajlarınızın silinmesini de engelleyebilirsiniz.

YOUWHATSAPP APK DOSYASI

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı