Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Watch Dogs Türkçe Yama | Sistem Gereksinimleri **2022 - PROGRAM DESTEK
OYUNLARPROGRAMLAR

Watch Dogs Türkçe Yama | Sistem Gereksinimleri **2022

İlk haftasında 4 milyon kopya satarak üstün dereceli kıran Watch Dogs, oyuncuyu içerisine çeken oynanışı ve son aşama sıra dışı konsepti yardımıyla video oyunları sektörüne ilk sıralardan giriş yapmış. Tüm oyun mekaniği, oyuncunun amaçlarına erişmesi için ATM’ler, köprüler, trafik ışıkları, emniyet kameraları şeklinde zeki kent cihazlarının hacklenmesine dayalıdır. Watch Dogs Türkçe Yama ubisoft geliştiricileri, oyuncuların yalnızca reel hayatta kullanılan hack yöntemlerini kullanmalarını sağlayarak senaryolarının realist olmasını hedeflemiştir. İşte bu yüzden oyun senaristliğini değerlendirmek ve oyunun hack şekilleri ile alakalı kısmını regüle etmek için Kaspersy Lab uzmanlarına başvurdular. Oyun çıktıktan sonrasında birçok oyuncu, oyundaki hack şekillerinin reel dünyadaki karşılıkları ve harbiden bu tür hilelerinin olup olmadığını sormaya başladı.

Watch Dogs Türkçe Yama | Sistem Gereksinimleri
Watch Dogs Türkçe Yama | Sistem Gereksinimleri

Oyunda yer edinen hack şekillerinin bazıları reel hayata fazlaca benzese de bu doğal ki bir oyun ve simülasyondur. Watch Dogs oyunu size hack yöntemlerini öğretmez. Yalnızca kuvvetli bir hack aracının iyi mi çalıştığını gösterir. Mesela ATM saldırılarında suçlular çıkarılabilir bir USB aletine açıklardan yararlanan bir program ve fena amaçlı bir yazılım yükler. USB aleti ATM’ye bağlandıktan sonrasında emniyet açığı saldırganların üst seviye sistem ayrıcalıkları kazanmasını ve fena amaçlı yazılımı başlatmalarını sağlar. Bu fena amaçlı yazılım ATM’nin işletim sistemini test eden bir arka kapı olabilir. ATM etken bir biçimde ele geçirildikten sonrasında geriye yalnızca ATM’den para çekmek kalır. ATM’nin banknotları saçmasını elde eden bu son aşamada zeki telefonlar kullanılmaz.

Watch Dogs Sistem Gereksinimleri

Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimleri şunlardır;

  • İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) veya Windows 8 (Sadece 64 bit)
  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz veya AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
  • RAM: 6 GB
  • Ekran Kartı: DirectX 11 destekli 1 GB Video RAM – Nvidia Geforce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5770 (DX10 destekli ekran kartına sahip oyuncular için bir kötü haber de Watch Dogs’tan geliyor)
  • Harddisk: 25 GB boş alan
X

Watch Dogs Türkçe Yama Full İndir

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: