Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Wayfair Ve Tendyol Skandalı! Program Destek.com
İNCELEMELER

WAFAİR VE TRENDYOL SKANDALI!

Wayfair Ve Tendyol Skandalı!

Amerikanın Boston şehrinde akıl almaz bir olayın gerçekleştiği iki gündür sosyal medyada dolanıyor peki bu olay ne mi gelin beraber bakalım. WAFAİR VE TRENDYOL SKANDALI!

Wafai̇r Ve Trendyol Skandali!
Wafai̇r Ve Trendyol Skandali! 3

Wayfair Nedir

Amerikanın Boston şehrinde bulunan ve bir online mobilya mağazası olan Wayfair’ın insan kaçakçılığı yaptığı söyleniyor peki insanlar bu kanıya nereden mi vardı?
Çünkü bu mağazada satılan büro dolaplarının yastıkların kaçırılan çocukların isimleri ve soy isimleriyle örtüştüğünden kaynaklanıyor.

Fotoğrafta görüldüğü gibi olay fazlasıyla şüpheli ve eminim bunu okurken sizinde tüyleriniz dilek diken oldu ve şu cümleyi kurdunuz “bu iğrenç bi olay hemde dünya devi diye geçinen Amerika da”
Ve kaçırılan çocukların isim ve soy isimleriyle satılan eşyaların fazlasıyla pahalı olması da dikkat çeken bir özellik.
Peki bizim ülkemizde de satış yapan Trendyolun bu konuyla alakası ne bu konuyu ise birazdan öğreneceğiz. Ve ayrıca şunu eklemek isterim ki sadece Amerika da olan bu online sitenin çocuk kaçırdığı iddia edilen wayfair in başka ülkelerde de mağazalarının olduğu bilinmekte. Peki bunlar hangi ülkeler ne kadar geniş alana yayılmışlar ona bakalım..

  • Amerika Birleşik Devletleri
  • Kanada
  • Almanya
  • İrlanda
  • Birleşik Krallık
  • Şirketin merkezi ise bostan massachusetts’te bulunmaktadır.
Wafai̇r Ve Trendyol Skandali!
Wafai̇r Ve Trendyol Skandali! 4

Trendyol Açıklama Yaptı

Trendyol bu skandal konuyla ilgili çok geç kalmadan açıklama yaptı. Trendyol böyle bir skandalın içerisinde olduğu için kendini oldukça rahatsız hissetti doğal olarak. Trendyolun böyle bir skandalın içerisine girmesinin sebebi bazı ürünlerin oldukça pahalı bir fiyatta olmasıydı. Ancak işin aslı öyle değildi. Ülkemizde oldukça bilinen ve artık bir marka haline gelen Trendyol da böyle bir durumun olması söz konusu bile değildi. Ülkemizde dev bir marka olan Trendyolda bir ürün tükendikten sonra tekrar stoklanması prosedürler gereği oldukça uzun sürüyor. Bu sebeple bir çok kullanıcı ürünlerinden bir veya iki adet kaldığı zaman ürünlerine kimsenin almak istemeyeceği fahiş bir fiyat belirliyorlar ve buda tükenmesini önleyerek stokları yenilemeyi sağlıyor. Buna minik bir ticari kurnazlık diyebiliriz ancak oldukça büyük yanlış anlaşılmalara yol açtı.

2020 Bedelli Askerlik Uzaktan Eğitim

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: