APK DOSYALARI

Township Apk Hile 2021

Township Apk Hile 2021  , inşaat, şehir kurma ve yönetimi türünde yer alanların seveceği, yapımcılığını Playrix Studio’nun üstlendiği Android platformunda en sevilen çiftlik oyunlarından birisidir. Oyunda çiftliğinizi kurarak detaylı bir simülasyona dahil olabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda sürekli bu çiftlik yaşamını takip edebilirsiniz. Oyunda bulunan grafikler çok detaylı bir şekilde sunuluyor. Başlarken çiftlik haliyle başlayarak tarım ve hayvancılık yapıyorsunuz. Kurduğunuz her şeyi takip etmek zorundasınız. Kendinizi sürekli geliştirerek, hayvanlarınızı sürekli beslemeyi ve kaynakları en iyi şekilde değerlendirmeyi unutmayın. Birçok insana iş imkanı sağlayarak bir şehir oluşturabilirsiniz.
Gerçek dünyada yer alan her yapı Township oyununda bulunuyor.

Township Apk Hile 2021 APK DOSYALARI
Township Apk Hile 2021

Township Apk Hile 2021 Genel Bilgiler

Township Apk Hile 2021 Genel Bilgiler Oluşturduğunuz mimarilerin tasarımlarını ve kapasite oranlarını daha güzel bir hale getirerek, büyütebiliyorsunuz. Oyunu sürekli takip etmeniz gerekiyor ancak oyunun açık kalmasına gerek yok. Ayrıca bu muhteşem çiftlik oyununda Türkçe dil desteği de bulunuyor. Township hile para hilesi ile paranızı harcadıkça artıyor. Böylelikle oyunda bulunan her şeyden faydalanabiliyorsunuz. Maddiyat sorunu çekmeden dilediğiniz gibi harcama yaparak şehrinizi güzelleştirebilirsiniz. Hayallerinizdeki şehri Township hile ile kurabilirsiniz. Kafeler, restoranlar ve barlar açarak şehirdeki inşaların eğleneceği bir şehir rüyasını oluşturabilirsiniz. Maden kaynakları gibi kaynakları keşfederek şehrinizde bulunan kaynakları geliştirebilirsiniz. Kendinize özel hayvanat bahçesi kurarak, tüm dünyada bulunan eşsiz hayvanları getirerek harika bir şehir kurabilirsiniz.

Township Apk İnceleme, ve Tanıtımı

Görevleri tamamlayarak daha iyi bir şehre dönüştürebilirsiniz. Şehirde bularak toplayabileceğiniz birçok sanat eseri de bulunuyor. Tek bir çiftlikten yola çıkarak, kocaman bir şehir kurmaya hazır olun. İnşaat, şehir ve çiftlik tarzı oyunları sevenler için bu oyun harika oluyor. Şehirde oluşturabileceğiniz anıtlar ile şehrin simgesini tam ortaya dikebilirsiniz. Facebook ve Google+ üzerinden arkadaşlarınızı ekleyerek beraber de oynayabilirsiniz. Ekonomiyi her zaman takip edin ve ürünlerinizi toplayın. Harika fabrikalar kurarak bu fabrikalarda ürünlerinizi işleyin ve en güzel şehir sizin olsun. Şehrin planlaması ve tarımın mükemmelliği bu harika oyunda buluşuyor. Township Hile yükleyerek bunların hepsine sahip olma imkanını yakalayabilirsiniz. Oyundaki sınırsız enerji, sınırsız can ve sınırsız altın hilesi ile dünyanın en güzel tarım şehrine sahip olun.

X

İndir

İndirme Bağlantısı (60) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

Township Apk Kullanımı, Anlatımı Güncel Bilgiler 2021


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Kapalı
Kapalı