Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Tank Stars APK Hileli İndir - 2022 - PROGRAM DESTEK
APK DOSYALARIİNCELEMELER

Tank Stars APK Hileli İndir – 2022

Tank Stars APK oyununda temel gaye rakip tanka muntazam nişan almak ve hızlı sert bir vuruşla canını azaltarak rakip tankı yok etmektir. Oyunun başında muhtelif seçenekler bulunmaktadır. Bu seçenekler içinde oyunu bilgisayar ile oynama, dost ile oynama, çevrimiçi oynama ve turnuva seçenekleri bulunmaktadır. Oyuncu bilgisayar ile oynamak istediğinde karşısına oyun tarafınca test edilen bir tank çıkmaktadır. Tank Stars APK arkadaş ile oynama seçeneği seçildiğinde ise 2 benlik bir oyun seçilmiş anlamına gelmektedir. Bu seçenekte aynı zeki aygıt üstünde oyunun sırayla oynanması gerekmektedir.

Oyuna başlarken tanklar seçilmekte ve rakip tank patlayana kadar o tankla devam edilmesi gerekmektedir. Oyunda rakip tanklar patlatıldıkça altınlar kazanılmakta. Kazanılan bu altınlar ile muhtelif donanımlara haiz müddetsiz olarak kullanılabilen tanklar alınabilmektedir.

Tank Stars Apk Hileli İndir - 2022
Tank Stars Apk Hileli İndir – 2022

Tankların değişik atış özellikleri mevcuttur. Kimi tank ise süratli bir biçimde mermi atabilmektedir. Tankların mermi gücüde tanka nazaran değişmektedir. Tanklar modernleştikçe attıkları mermilerde farklılaşmakta ve kuvvetli hale gelmektedir. Tank Stars atış hakları sırası iledir ve herhangi bir müddet sınırı bulunmamakta. Oyuncu nişan almakta ve hızını ayarlayarak ateş etmektedir. Ateş güçleri değişik miktarlarda zarar vermektedir.

Gücünün yanı sıra doğru nişan almakta rakip tankı yok etmek açısından önemlidir. Tanklarda muayyen düzeyde yakıt bulunmaktadır. Yakıtlar ile tank ileri geri hareket edebilmekte ve rakip tanka daha müsait biçimde ateş edecek yere konumlanabilmektedir. Oyunda gün gün verilen muhtelif görevler vardır. Bu görevler tamamlandıkça muhtelif oranda altın yahut muhtelif eşyalar kazanılmaktadır. Aynı zamanda oyunda çevrimiçi olunan günler ne kadar fazla ise o denli büyük mükafaat kazanılabilmektedir.

 

X

Tank Stars MODLU HİLELİ İNDİR

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı