Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Steam Bahar İndirimleri Sonucu 25TL Altına Düşen Oyunlar - PROGRAM DESTEK
PÜF NOKTALARI

Steam Bahar İndirimleri Sonucu 25TL Altına Düşen Oyunlar

Steam bahar indirimleri hali hazırda uygulanmaktadır. Bahar indirimleri sonucunda sizlere 25 TL altı popüler oyunları listeledik. Şunu da belirtmek isteriz ki listelediğimiz bu oyunların hepsi adından sıklıkça bahsettirmiş popüler oyunlardır. Bu sayede evde kaldığımız bu günleri canımız sıkılmadan geçirebiliriz.

Steam Bahar İndirimleri Sonucu 25Tl Altına Düşen Oyunlar
Steam Bahar İndirimleri Sonucu 25Tl Altına Düşen Oyunlar 4

Friday the 13th: The Game

Listemizdeki ilk oyun olan Friday the 13th: The Game Steam’de %75 oranında bir indirim ile 32 TL’den 8 TL’ye düşürülmüştür. Hala popüler korku oyunlarından biri olan Friday the 13th: The Game online ve offline oynama seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda oyunun DLC’lerin fiyatı 4,20 TL olarak belirlenmiş durumdadır. Bu indirim sayesinde oyun severler oyunu daha rahatlıkla oynayabilme imkanında sahiptir.

Steam Bahar İndirimleri Sonucu 25Tl Altına Düşen Oyunlar
Steam Bahar İndirimleri Sonucu 25Tl Altına Düşen Oyunlar 5

Arma 3

Arma 3 kapsamlı bir askeri oyundur. Oyundaki grafikler sayesinde oyun severlerin gönlünde taht kurmuş Arma 3 Steam bahar indirimleri sayesinde %70 oranında bir indirim ile 74.99 TL’den 22.49 TL’ye düşmüş durumdadır. Arma 3 diğer askeri oyunlardan ayıran en önemli özelliği offline ve online oyun seçeneklerine sahip olmasının yanında büyük serverleri ile birçok kullanıcı ile eş zamanlı oynanabilme imkânı sunmaktadır. Bu indirimi kaçırmayın diyelim ve diğer oyunumuza geçelim.

Steam Bahar İndirimleri Sonucu 25Tl Altına Düşen Oyunlar
Steam Bahar İndirimleri Sonucu 25Tl Altına Düşen Oyunlar 6

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition

Steam’de 6 Nisan tarihine kadar indirime giren oyun 74,99 TL’den 22.49 TL’ye düşürüldü. Aynı zamanda oyun paket olarak indirime girdiğinden dolayı paket içeriğindeki tüm özellikleri indirimli fiyattan satın alabilirsiniz. Paket içerisinde The Witcher 3: Wild Hunt ile iki tane DLC’de yer almaktadır. Gelişmiş grafiklere sahip olan The Witcher 3: Wild Hunt aynı zamanda Netflix gibi büyük bir platformda yayınlanmıştır. Bu sayede oyun severler tarafından oldukça beğenilmiş ve sevilmiştir.

Aynı zamanda LOL skin hilesi yazımızı da okuyabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı