Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu Spintires İncelemesi - PROGRAM DESTEK
İNCELEMELER

Spintires İncelemesi

Spintires İncelemesi yaptığımızda karşımıza ilk olarak Rus kamyonları ve çamurlar gelir. Oyunlardaki en iyi çamur sistemi bu oyuna aittir. Lastiklerin içerisine girme şekli ve hareket ederken gerçekçi bir şekilde deforme olması oldukça etkileyicidir. Spintires, araç ne kadar ağırsa, o kadar derine batmasını sağlar. Ağır yükler alındığında yolda kalma olasılığı daha yüksektir. Sürüş sırasında tekerlerde topaklanma olur ve bu bazen o kadar zor olur ki farklı bir rota çizeriz.

Spintires Yol Yardımı

Spintires Yol Yardımı özelliğini sunar. Yolda herhangi bir şekilde kaldığınızda, araç değiştirme özelliğini kullanabilirsiniz. Kereste toplamanız ve teslim etmeniz için basit hedefler bulunur, ancak asıl zorluğun yattığı yer yolculuğun kendisidir. Yanlışlıkla bir çamur yığınına girdiğinizde, diğer aracınıza geçerek çekici yardımıyla çıkarabilirsiniz.

Spintires İncelemesi
Spintires İncelemesi 2

Spintires İncelemesi Garaj

Spintires Garaj, birçok araba seçenği sunar. Çevik cipler dahil olmak üzere, çamurun içinden geçeceğiniz birçok Rus aracınız bulunur. Harita, baştan karartılmış bir sisle beraber gelir ve haritada dolaştıkça bu sis bulutu ortadan kaybolur. Bu sayede, daha geniş bir alan açılır.

Çamurları geçerken, yeni aracınızda biraz ağır ve hantal hissedebilirsiniz. Büyük kamyonlar ve küçük kamyonların arasında mükemmel bir fizik ayrımı bulunuyor. Dik bir yokuştan indiğinizde motorun inip kalktığını duyarsınız ve motordan siyah dumanlar çıkar. Pürüzlü bir zeminle zıplayan ve yuvarlanan römorklar ile bu daha eğlenceli hale gelir.

Spintires Fizik

Spintires Fizik açısından oyuna oldukça önem vermiştir. Oyundaki fizik sistemi, neredeyse hiçbir oyunda bulunamaz bir nimettir. Görevler içerisinde kereste teslimatı bulunur. Bu teslimatlar yapıldığı sırada, yeni araç kilitleri açılabilir. Oldukça zor bir yapısı bulunan oyuna zaman içerisinde alışabilirsiniz. Burada asıl konu dayanıklılıktır ve küçük Sovyet kamyonunuzla beraber haritayı açmanız ve daha çok araca erişmeniz gerekmektedir. Daha büyük araçlar her ne kadar benzin bitirse de depoları oldukça geniştir. Ağaçların bulunduğu bir yerde aracınız ile beraber kalırsanız, herhangi bir ağaca tutunarak kendinizi çekebilirsiniz. Bu, herhangi bir işe yaramıyorsa, çekici aracınıza geçerek, aracınızı çekebilirsiniz. Bu, oldukça etkili olacaktır. Spintires İncelemesi yazımız hoşunuza gittiyse, diğer yazılarımıza da göz atmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: