Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu SAMSUNG GALAXY S6 ---------------------İNCELEME
İNCELEMELERSAMSUNG

SAMSUNG GALAXY S6 İNCELEME

Samsung Galaxy S6 İnceleme

1 Mart ta Barcelona da tanıttığı Samsung Galaxy S6 oldukça ses getirmişti. Üst segment olan bu akıllı telefon oldukça ilgi yaratmıştı. Hem şık, hem kaliteli hemde ince ve hafif olması ile oldukça sevilmişti. Gorilla Glass 4 ile korunan camları sağlamlık açısından da oldukça başarılı. Tasarım olarak hafif bir eğim dışında pek bir değişikliği olmayan Samsung Galaxy S6 nın tasarımından doğal olarak pek fazla bahsedemeyeceğiz. Yüzde 50-60 daha fazla güçlendirilmiş bir kasaya sahip olan Samsung Galaxy S6 malzeme kalitesiyle dikkat çekiyor. Cam ve alüminyum bir kasaya sahip olan Galaxy S6 daha ince ve daha hafif. Samsung artık çok klasikleşmiş yapısına vede ediyor ve çıkarılabilir arka kapağa bir son veriyor. Yeni Samsung Galaxy S6 nın bataryası da artık çıkarılabilir bir yapıya sahip değil. Ekran boyutlarını çok olmasa da büyüten Samsung Galaxy S6 5.1 inçlik bir ekran yapısına sahip. 5.1 inçlik ekranında Süper AMOLED bir ekran şeklinde geliyor. Galaxy S6 şuana kadarki en iyi ekran oluyor.SAMSUNG GALAXY S6 İNCELEME

Kamera

Yeni geliştirilen lensleri ve kamera yapısı sayesinde de oldukça beğeni topladı. Çekim açılarının oldukça iyi Samsung Galaxy S6 çekimlerinde ışık açısı konusunda harika ayarlanmış. Işığın geliş yönünü çekilen fotoğrafa göre doğru bir şekilde ayarlayabiliyor. Buda her bir fotoğraf karesinin harika olmasını sağlıyor. Çekim açısı çok güçlü olan Samsung Galaxy S6 bu konudada tüm beğenileri toplamayı başardı . En iyi ekran çözünürlüğüne sahip olan Samsung Galaxy S6nın kendine eklediği bu yeni özellik fotoğraf kalitesini de oldukça iyi etkiledi.

Genel Bakış

Samsung Galaxy S6 İncelememize genel olarak bir şeyler söylememiz gerekirse eğer, Samsungun bu güne kadarki en başarılı işi diyebiliriz. Tasarımı açısından pek fazla yorum yapamayız neredeyse hiç değişiklik yok çünkü ama yenilenen özellikleri açısından bir şeyler söyleyebiliriz. İncelmesine ve eskiye oranla daha hafif olmasına rağmen batarya performansı oldukça başarılı olan Samsung Galaxy S6 şaşırtmayı başardı. Radikal bir kararla, açılabilir arka kapağını değiştiren Samsung Galaxy S6 bu kararıyla batarya değiştirebilirliğini de ortadan kaldırmıştı ancak bu konuda da oldukça başarılı oldu. Son olarak incelememizi toparlamamız gerekirse, bugüne kadarki Samsung un çıkardığı en güçlü akıllı telefon diyebiliriz.

SAMSUNG GALAXY S9 İNCELEME

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: