Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu SAMSUNG GALAXY J7 PRO------------- İNCELEME
İNCELEMELERSAMSUNG

SAMSUNG GALAXY J7 PRO İNCELEME

Samsung Galaxy J7 Pro İnceleme

Tasarım olarak ani bir değişiklik gösterek Samsung Galaxy J7 Pro oldukça beğeni topladı. Samsung un orta segment akıllı telefonlarından olan Samsung Galaxy J serisi, Samsung un zaten oldukça sevilen ve en çok satan serilerinden biriydi. Tasarımını ve özelliklerini değiştirmesi onun dahada çok sevilmesini sağladı. Tasarım olarak kamera ve arka kapakta büyük değişiklikler oldu. Artık açılabilir bir arka kapağa sahip değil, batarya değiştirilebilirliğini de ortadan kaldırmış oluyor. Kamera yapısı değişen J7 Pro nun kamerası artık tam ortadan dikey bir şekilde geliyor. İlk bakışta Galaxy J7 ye göre daha kalınmış gözüken, Galaxy J7 Pro aslında daha ince ve daha hafif. Alüminyum bir kasaya sahip olan Galaxy J7 Pro seramik bir hissiyat yaratıyor. Buda daha hoş ve keyifli bir kullanım şekli sunuyor.

Kamera

Samsung en sevilen serisini uygun fiyatını koruyarak hem tasarım hemde özellikler açısından yeniledi. Yaptığı en iyi yenilikler arasında kamera olduğunu söyleyebiliriz. Samsung Galaxy J7 ninde kamerası oldukça iyiydi ancak ZOOM konusunda çok ciddi sıkıntıları vardı. Samsung yeni çıkarttığı, Galaxy J7 Pro da ZOOM ve piksel sorununu ortadan kaldırdı. İki kat daha fazla derinlik algılama özelliğine sahip olan yeni kamerası ile fotoğraflarınızın kalitesi artık bozulmuyor. Yeni eklenen bir çok emoji ve güzellik efektleri ile oldukça başarılı bir kameraya sahip. Zaten var olan ön kamerasının hemen yanındaki LED dahada güçlendirildi ve gece yaptığınız selfie çekimleriniz artık daha iyi bir hal alır oldu. Güçlendirilmiş kamerası ile gönülleri fetih etmeyi başarıyor.

Genel Bakış

Yeni Samsung Galaxy J7 Pro tasarım ve donanım olarak oldukça başarılı oluyor. Tasarım olarak radikal değişikler yapan Galaxy J7 Pro oldukça şık duruyor. Büyük telefon sevenler için oldukça büyük bir ekrana da sahip ayrıca. Donma yavaşlık gibi sorunların ortadan tamamen kalktığı ve hatta Galaxy J7 2015 – 2018 arası modellerinde olan parlaklığı kısınca ekran kayması gibi sorunlarda tamamen ortadan kalktı. Batarya olarak artık değiştirilebilir bir bataryaya sahip değil ancak performans açısından gayet yüksek. Aktif kullanımda ortalama 24 saat dayanabilen pil ömrü ile oldukça başarılı. Samsung Galaxy J7 Pro incelememizin sonuna geldik. Son olarak toparlamamız gerekirse, Samsung un düşük fiyatla en iyi performans veren serilerinden ilki diyebiliriz.

Samsung Galaxy J8 Prime İnceleme

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı