Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu SAMSUNG GALAXY J7 PRİME İNCELEME - PROGRAM DESTEK
SAMSUNGİNCELEMELER

SAMSUNG GALAXY J7 PRİME İNCELEME

Samsung Galaxy J7 Prime İnceleme
Samsung un en çok sevilen neredeyse en uygun fiyatlı akıllı telefonlarından biri olan J7 Prime incelemesi ile karşınızdayız. 2015 te ilk serisi üyesini çıkartan Samsung bu konuda gittikçe gelişti ve üzerine bir sürü yeni özellik ekleyerek Samsung Galaxy J7 Prime ı çıkardı. Tasarım olarak oldukça değişen J7 Prime dikkat çekmeyi ve kendini sevdirmeyi başardı. Ekran boyutlarının eski serilere göre neredeyse aynı kaldığını söyleyebiliriz. Ekran çerçevesinin inceldiğini dikkatli bakılınca görebiliyoruz. Samsung yeni J7 Prime a parmak izi okuyucu özelliği ekledi ve bu özellik bir hayli sevildi. Artık ana ekran düğmesinde parmak izi okuyucu bulunduran Samsung Galaxy J7 Prime daha çok seviliyor. Arka kapağının da değiştiğini söylemeden geçmeyelim. Eskiden açılabilir bir arka kapak kullanılırken artık arka kapaklar açılamıyor. Daha sivri gelen telefon köşeleri de artık daha yuvarlak bir hal aldı. Sim kart girişi artık telefonun yan tarafında bulunuyor. Hoparlör girişi ise artık telefonun en üst yan taraflarında bulunuyor. SAMSUNG GALAXY J7 PRİME İNCELEME

Kamera

8 megapiksel ön kamera sahip olan J7 Prime bir çok kişiye göre düşük gelmesine rağmen gayet iyi bir performans sağlıyor. Işıkların geliş yöne göre ayar sağlayan, pürüzsüzleştirme ve güzelleştirme özellikleri ile bir çok kişinin hoşuna gidebilecek bir telefon. 13 megapiksel arka kamerası ile belki size kendinizi bir fotoğrafçı gibi hissettirmez ama harika fotoğraflar çekmenize yardımcı olabilir. Kamera konusunda fiyatına göre oldukça başarılı. Gece çekimlerinde eskiye oranla netliğin daha çok sağlandı bir akıllı telefon. Artık J7 Prime ile gece çekimleri yapmak çok kolay.

Genel Bakış

Genel baktığımız zaman tasarım ve donanım olarak daha çok güçlendirildiğini görüyoruz. Tasarım olarak dikkat çeken Galaxy J7 Prime a, güçlenmiş donanımı eşlik ediyor. Artık yavaşlama ve donmalara karşı daha korunaklı olan J7 Prime siz değerli kullanıcılarına daha keyifli bir deneyim sunuyor. Geliştirdiği kamerası ile de her an her yerde fotoğraf çekme özgürlüğünüzü dahada arttırmış oluyor. Flash a sahip olan ön kamerası ile karanlık ortamlarda selfie çekmeniz de artık bir sorun değil. Güçlendirilmiş bataryası artık bizlere aktif kullanımda 1.5 gün dayanabilme özelliği sunuyor. Samsung Galaxy J7 Prime İncelememizin sonuna gelirsek te J7 ailesinin en güzel değişimi olmuş diyebiliriz.

İPHONE 8 İNCELEME

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: