İNCELEMELERSAMSUNG

SAMSUNG GALAXY J5 PRO İNCELEME


Samsung Galaxy J5 Pro İnceleme


Samsung’ un en iyi  orta halli akkılı telefon serisi olan Galaxy J serisi, sürekli yeni üyeler ekleyerek kendini geliştirmeyi ihmal etmiyor. İlk baştan bu güne kadar normal olan Tüm Galaxy J serilerine göre tasarım olarak farklılık gösteren J Pro serisi normalinden daha çok sevildi gibi duruyor. Ön ekrana baktığımızda ince bir çerçeve, ana ekran tuşu ve kamera görüyoruz. Arka kasada ise artık telefonun tam ortasına konunlandırılmış olan kamerasını görüyoruz. Parmak izi okuyucusu artık neredeyse her J Pro ve Prime serilerinde mevcut, ancak kimi modelde arkada kimi modelde ana ekran tuşunda. J5 Proda ise ana ekran tuşunda yer alıyor. Yeni nesil bir akıllı telefonun sahip olduğu tüm özelliklere  sahip olan Samsung Galaxy J5 Pro, kamera ve donanım okarakta oldukça başarılı. Tasarım olarak oldukça ince ve şık bir yapıya sahip. Kullanımı çok rahat ve elde de oldukça kibar duruyor.


Kamera


Oldukça uygun olan fiyatına rağmen fazlasıyla iyileştirilmiş olan kamerası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.  Ön kamerasında LED desteği bulunan Samsumg  Galaxy J5 Pro, gece çekimleri konusunda olduukça iyi. Selfie gece çekimleri için tamamen aydınlık ve harika resimler çıkartıyor diyemeyiz fakat çekim kalitesinin gayet iyi olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Arka kamerası ise geniş açı ve derinlik odaklı bir kamera yapısına sahip. Normalden daha geniş, sadece size odaklı bir çekim yapabilmenizi mümkün kılıyor. Arkadan çıkan nesnelerin odağını kaldırmasıyla da fotoğraf karesinin daha iyi bir hal almasını sağlıyor.


Genel Bakış


Samsung Galaxy J5 Pro İncelememize devam edersek genel olarak harika bir telefon gibi duruyor. Beklentiyi çok yüksek tutmadığınız takdirde sizi mutlu edebilecek bir akıllı telefon. Oyun, dizi ve film gibi aktiviteler için oldukç başarılı ve uygun bir akıllı telefon. Batarya açısındanda çok başarılı olan Samsung Galaxy J5 Pro beğeni toplamayı başarıyor.

GENERAL MOBİLE GM 8 İNCELEMESİ


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı