İNCELEMELERSAMSUNG

SAMSUNG GALAXY J3 PRO İNCELEME

Samsung Galaxy J3 Pro İnceleme

Son zamanlarda oldukça popüler olan Samsung un orta halli yenilenmiş serisi olan Samsung Galaxy J3 Pro ile karşınızdayız. Kendini oldukça geliştirmiş olan Samsung Galaxy J3 Pro sevenlerinin artmasına sebep oldu. Boyut ve donanım olarak kendini değiştiren, Galaxy j3 Pro kullanıcılarını oldukça sevindirdi. Kendinde büyük değişiklikler yapan J3 Pro oldukça başarılı gözüküyor. Fiyatı ile oldukça uygun olan J3 Pro açıkcası bizleri oldukça şaşırttı. Aynı seri üyesi olan Galaxy J7, J5, ve J6 Pro lara göre fiyat açısından oldukça uygun. Tasarım olarak diğer aile üyelerine göre boyutunun küçüldüğünü ve daha ince bir yapıya sahip olduğunu olduğunu görüyoruz. Arka kasası ve çerçeveleri titanium kaplama olan Galaxy J3 Pro çizik, düşme, ve hasarlara karşı artık daha dayanıklı. Ana ekrana bakınca pek fazla bir değişiklik görmek mümkün değil. Alt kısımda ise kulaklık jakı ile şarj girişi bulunurken, hoparlör ızgarası sağ üst köşede yer alacak şekilde konumlandırılmış.

Kamera

Kamerası hem tasarım olarak hemde donanım olarak kendini oldukça yeniledi. 5 megapiksellik ön kamerası ve 13 megapiksellik ana kamerası ile kendi şartları için oldukça iyi bir performans sunuyor. Düşük megapiksel yapısına sahip olmasına rağmen çekim kalitesi oldukça yüksek. Sizlere harika canlılıkta resimler çekebilirsiniz diyemem, ancak yaptığınız çekimlerin de çok kötü olacağını söyleyemem. Galaxy J ailesinin klasik bir kamera özelliği olan güzellik modu burada da yanımızda oluyor. Ancak bu kez artı bir farkla siz ayarlamadan da altarnatif seçenekler sunuyor size. Kameralarının hemen yanında bulunan ön ve arka LED leri sayesinde, gece boyu selfie ve normal çekimlerinizi çok rahatlıkla yapabilirsiniz.

Genel Bakış

Samsung Galaxy J3 Pro İncelememize devam edecek olursak, Samsung Pro modelleri ile daha önce var olan bir serisinin eski model telefonlarını bile yeni nesil bir akıllı telefon haline getirmeyi hedefledi. Oldukça başarılı olduğunu da görüyoruz. Tasarım olarak oldukça ince ve şık bir yapıya sahip olan Samsung Galaxy J3 Pro geçmişten günümü teknolojisine geçiş yapan en güzel akıllı telefon diyebiliriz. Batarya olarak her zaman olduğu gibi yüksek pil kullanımı imkanı sunuyor. Aktif kullanımda 1 gün ile 1.5 gün değişkenlik göstererek dayanıklılık gösteriyor. Samsung Galaxy J3 Pro İnceleme mizin sonuna gelirsek eğer, fiyatına göre gayet yüksek bir performansa sahip olan düşük bütçeli en iyi akıllı telefon diyebiliriz.

APPLE AİRPODS PRO İNCELEME


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı