APK DOSYALARIOYUNLAR

PUBG MOBiLE LAG GiDERME

Pubg Mobile Lag Giderme

Pubg tüm dünya genelinde son zamanlarda en çok oynanılan savaş oyunu. Sadece ülkemizde değil dünya çapında o kadar büyük bir oyuncu kitlesine sahip ki ülkeler arası şampiyonluk turnuvaları düzenleniyor. Oyunun içerisinde bir çok sanal gerçeklik bulunuyor. Bilgisayarda oynandığı zaman paralı olan bu oyunun kurulumu mobil de ücretsiz. Pubg her geçen gün yeni insanları kendi bünyesine çekmeye devam ediyor. Bu yazımızda ise sizlere Lag giderme ile ilgili bilgi vereceğiz.

Lag Nedir

Mobile oyun veya bilgisayar üzerinden oyun yüklerken ve oynarken belli bir hızımız olur. Hızımız bazen düşer bazen ise yükselir. Bu denge online oyuncu sayısına göre değişkenlik gösterebilir. Eğer sizin yükleme hızının oyunun yükleme hızından düşük ise oyun içerisinde lag oluşur.. Yani misal oyun size her saniyede 50kb veri yolluyorsa ve sizin veriyi karşılama hızınız yani yükleme hızınız 45kb ise arada kalan 5kb lık veriyi göremezsiniz yani geç görürsünüz. Buda oyunda aksamalara ve gecikmelere yol açar. Bununda adı online oyunlarda Lag olarak geçer. Pubg Mobile Lag Giderme

Lag Giderme Ve Daha İyi Sonuç Almak İçin

  • İlk olarak Pubg Mobile ı açın, ve açık bir oturumunuz olduğunuzdan emin olun.
  • Karşınıza açılan giriş ekranında ara yüz kısmına tıklayın.
  • Ara yüzün en üstünde Sunucu kısmına tıklayın.
  • Avrupa veya Asya sunucusunu seçtiğinizden emin kontrol edin.
  • Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra sunucular yeni eklendiği için, daha iyi bir oyun performansı alabilirsiniz.

Eğer sizde Pubg Mobile oynarken maç esnasında donmalar ve aksamalar yaşıyorsanız eğer sizde bu yöntemi deneyerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Fikirleriniz, şikayetleriniz ve yardım almak için yoruma yazabilirsiniz.

EN iYi PUBG MOBiLE FPS AYARI


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı