Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu PUBG Mobile FPS Arttırma 2021 - PROGRAM DESTEK
OYUNLAR

PUBG Mobile FPS Arttırma 2021

PUBG Mobile FPS Arttırma 2021 ile en iyi FPS ayarları yapabilirsiniz ve daha keyifli bir oyun deneyimi sürebilirsiniz. Bu yazımızda bilmeniz gereken her şeyi anlatacağız.

Dünya’nın en büyük hayatta kalma oyunlarından birisi olan PUBG Mobile, inanılmaz oyun yapısı ve kullanıcı deneyimi ile tüm oyuncuların dikkatini çekiyor. Türkiye’de oldukça fazla rağbet gören oyun, bazı cihazlarda kasma, donma gibi problemler oluşturuyor. PUBG kasma gibi problemleri bu yazımızı okuyarak aşabileceksiniz. PUBG Mobile’de FPS oyuncunun nişan almasını sağlayabilmek için büyük bir önem taşıyor. Oyun sürenizi en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız, aşağıda yer alan maddeleri deneyebilirsiniz.

PUBG Mobile FPS Nasıl Artırılır?

PUBG Mobile FPS Nasıl Artırılır? Birçok PUBG oyuncusu tarafından en çok sorulan sorulardan birisidir. Oyuncuların PUBG Mobile FPS Arttırma işlemi yapabilmesi için FPS ayarı ve üçüncü taraf uygulamalar ile toplam iki seçeneği bulunuyor. PUBG Mobile FPS ayarı, sadece oyun deneyimini iyileştirmekle kalmıyor, aynı zamanda çözünürlük kalitesini ve akıllı telefonun daha iyi performans vermesini sağlıyor.

Pubg Mobile Fps Arttırma 2021
Pubg Mobile Fps Arttırma 2021

PUBG Mobile FPS Ayarları

PUBG Mobile FPS Ayarları, telefonların ne kadar performansı olduğuna bağlıdır. Birçok oyuncu, smooth grafik ayarlarında 60 FPS kullanılmasını tavsiye ediyor. Bu nedenle, en iyi oyun deneyimini yaşayabilmek için, birkaç profesyonel PUBG oyuncusu tarafından önerilen PUBG mobile FPS ayarı aşağıda yer alıyor.

  • Grafikler: Smooth
  • Kare Hızı: Yüksek veya Ultra yüksek
  • Tarz: Colorful
  • Kenar yumuşatma: Kapalı
  • Grafik otomatik ayarla: Kapalı

Uygulama ile PUBG Mobile FPS Arttırma 2021

Uygulama ile PUBG Mobile FPS Arttırma oldukça basit bir işlemdir. Her şeyden önce, en etkili bulduğunuz PUBG Mobile FPS Arttırma uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Buradan arzu ettiğiniz oyun kalitesini ayarlayabilirsiniz. Normal grafiklere ve 60 FPS’ye bağlı kalmanızı tavsiye ediyoruz. Üçüncü taraf uygulamalar, PUBG tarafından desteklenen uygulamalar değildir. Bu uygulamaları Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Oppo markası gibi telefonlar, daha iyi bir oyun deneyimine yardımcı olan Game Space adında uygulamalara sahiptir.

PUBG Mobile FPS Arttırma Uygulamaları

  • GFX Tool
  • Dr Booster
  • Booster for PU Battlegrounds
  • Game Booster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı