Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu PUBG BÜTÜN HİLELERİ ENGELLEDİ Mİ - PROGRAM DESTEK
OYUNLAR

PUBG BÜTÜN HİLELERİ ENGELLEDİ Mİ

Pubg Bütün Hi̇leleri̇ Engelledi̇ Mi̇
Pubg Bütün Hi̇leleri̇ Engelledi̇ Mi̇ 4

Merhabalar PROGRAM DESTEK ailesi gündemden hiç düşmeyen PUBG BÜTÜN HİLELERİ ENGELLEDİ Mİ! Sorusu hemen hemen herkesin kafasını karıştırmadan geçmiyordur. Bütün oyuncuların keşke dediğini duyar gibiyim. Bir kaç kişinin hile kullandığını gören ve sinirlenen arkadaşlar da hemen hile arayışına girip karşıya saldırmaya çalışıyor böyle böyle hile kullanımı artmış oluyor. Peki gerçekten PUBG Bütün Hileleri Engelledi mi 27 Haziranda çıkan bir anda birden fazla kişiyi öldüren hilenin geniş çapta bir bomba etkisi yarattığını söylemek lazım ki bu durum yöneticilerin de dikkatini çekti.

https://www.instagram.com/p/CDj3y-OFn4W/?utm_source=ig_embed

Yukarıda resmi instagram hesabında yayınlanan duyurudan sonra bir çok hesabın engellendiğini gördük. Lakin asıl çözümün sadece hesap engellemek olmadığını yöneticilerin de görmesi gerek. Bir başka hesap açmak oyuncuların 5 dakikasından az zamanını alıyor. Kesin ve kalıcı çözüm getirmeleri eklenti olduğunu saptadığı anda oyuna bağlanmamalarını sağlayacak programlar. Bunu yapamıyorlar mı yoksa bilinçli olarak arz-talep meselesi mi oluşturuyorlar bu konu tartışılacak çok ayrı konulardan bir tanesi sadece.PUBG Bütün Hileleri Engelledi mi

Pubg Bütün Hi̇leleri̇ Engelledi̇ Mi̇
Pubg Bütün Hi̇leleri̇ Engelledi̇ Mi̇ 5

Bu paylaşımlar gösteriyor ki yöneticilerinde hileye karşı aldıkları önlemler var lakin oyuncular kalıcı çözümler istiyor. Kalıcı çözümler neden bulunmuyor? Yoksa hile konusu sürekli gündemde olduğu için bunlar oyunun popülaritesini zirvede tutmak için yapılan bir arz-talep meselesi mi? Bunlar her zaman kafa karıştıracak sorular. Sadece milyonlarca kitleye hitap eden bir oyunun bazı basit hilelerin önüne geçmemesi bir çok insana inandırıcı gelmediği muhakkaktır.

Pubg Bütün Hileleri Engelledi Mi
Pubg Bütün Hi̇leleri̇ Engelledi̇ Mi̇ 6

Bu tarz görüntülerle karşılaştıkça oyuncuların da ister istemez nerede bu kadar çalışma nereye gidiyor bu kadar engellenen hesaplar diye söylendiğini biliyoruz. Yöneticilerden tek isteği oyuncuların bir an önce kalıcı bir çözümle karşılarına çıkması.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: