APK DOSYALARIAPPLECASPERDİĞER MARKALARGENERAL MOBİLEHUAWEİİNCELEMELERSAMSUNGXiaomi

POSTEGRO NEDiR? NEDEN KALDIRILDI

POSTEGRO NEDiR? NEDEN KALDIRILDI

Postegro bir çoğunuzun bildiği üzere son zamanlarda oldukça popüler olan bir uygulama. Sıklıkla adını duyuran bu uygulamanın özellikleri bir çoğumuzun istediği şeyler aslında. Stalker olan tayfa için inanılmaz güzel bir uygulama olan Postegro İnstagramda ki bütün gizli hesapları açmanızı ve görüntülemenizi sağlıyor. Hesapları gizli olan bir çok kullanıcının neler paylaştığını görmek ve hayalet bir şekilde takipte kalabilmek amacıyla yapılmış harika bir uygulama diyebiliriz. Ancak bu uygulamayı artık kullanabilmek pekte mümkün değil. Samsung geçtiğimiz günlerde yaptığı bir güncelleme ile erişimini tamamen kesti neden mi gelin öğrenelim.POSTEGRO NEDiR? NEDEN KALDIRILDI

POSTEGRO NEDiR? NEDEN KALDIRILDI

Postegro Erişimi Neden Kesildi

Postegro aslında yukarıda da anlattığımız gibi gizli olan tüm hesaplara erişiminizi sağlayan oldukça eğlenceli ve güzel bir uygulama. Ancak uygulamanın bazı artı ve eksi yönleri de bulunuyor tabi ki. Bunlardan bazıları ise uygulama hesabını açmak istediğiniz bir kişinin kullanıcılarında bu uygulama yüklü olan birisi yoksa eğer hesabı sizlere açmıyor. Aslında bunun sebebi bir nevi veri tabanından karşı tarafın resimlerini kopyalamak ve sizlere sunmak. Buda bir nevi güvenlik açığından faydalanması anlamına geliyor. Postegro Nedir? Neden Kaldırıldı.

POSTEGRO NEDiR? NEDEN KALDIRILDI

Neden Kullanıma Kapatıldı

Postegro aslında kullanıma kapatılması sadece bazı telefonların güvenlik duvarı yükseltildi ve erişimi engellendi. Postegro ilk günden beri İOS akıllı telefonlara erişim sağlayamıyordu. AppStore desteklemiyor indirmek için izin vermiyordu. Güvenliği ihlal ettiği gerekçesiyle. Ancak Samsung ve bir çok android akıllı telefona kolaylık indirilebiliyor ve kullanım sağlanabiliyordu. Fakat geçtiğimiz günlerde postegro artık Samsung tarafından da erişime engellenmiş oldu. Samsung un güvenlik konusunda biliyorsunuz ki başı oldukça dertteydi zaten. Bir çok Samsung kullanıcı güvenlik açısından sorunlar yaşadığını dile getiriyordu. Bu duruma çare arayan Samsung bu kez oldukça sağlam bir çözümle sahalara giriş yaptı. Geçtiğimiz günlerde arda arda yazılım güncellemesi yayınlayan adnroid devi bu güncellemeler ile güvenlik duvarını oldukça yükseltti. Bu yükselmeden sonra ise Postgro ve benzeri bir çok uygulama erişim engeline takıldı. Ee tabi ki bu en çok stalker kızlarımızın canını sıktı..

OPPO RENO 3 PRO TANITILDI İŞTE ÖZELLİKLERİ


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı