Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu PhotoScape İndir - Nedir ? **2022 - PROGRAM DESTEK
PROGRAMLARİNCELEMELER

PhotoScape İndir – Nedir ? **2022

PhotoScape, resim regüle etmek isteyip oldukça fazla teknik mevzularla uğraşmak istemeyenlerin bir numaralı yardımcısıdır. Ücretsiz olarak indirilebilmesinden ve oldukça rahat kullanılabilmesinden ötürü dünya üstünden milyonlarca kullanıcı PhotoScape‘i tercih ediyor. “Program hoşuma gitti ne özellikleri var, birazcık daha anlat” diyenler için bu blog yazımız deva şeklinde gelecek. İnternet servislerini kullanarak yada bilgisayarınıza muhtelif programlar indirerek fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Tabi fotoğrafları yapmak arzu ettiğiniz işlemin zorluğa nazaran programlar farklılık gösteriyor. Özellikle toplumsal medyada oldukça popüler olan muhtelif efektlerini yapmak için tek umar olarak Photoshop programını kullanmanıza gerek yok. Çünkü Photoshop programı hem ücretli bununla birlikte ciddi anlamda teknik malumat istiyor. Eğer oldukça fazla bir bilginiz yoksa Photoshop kullanarak fotoğrafınızı vezir etmek yerine rezil edebilirsiniz.

Photoscape İndir
Photoscape İndir

PhotoScape Özellikleri Nedir ?

Gösterici : Bilgisayarınızdaki bütün görselleri görmenizi sağlar. Slayt gösterisi benzer biçimde de izleyebilirsiniz.

Düzenleyici : PhotoScape görselleri düzenlemeniz için size birçok seçenek sunuyor. Bunlardan bazıları; balonlar, çerçeveler, mozaik görünümü, fotoğraf boyutlandırma, kırmızı göz giderme, parlaklık, efektler, metin ekleme, klon, arka fer düzenleme, durum düzenlemeleri, beyaz fer dengesi şeklinde..

Toplu Düzenleyici : Yine oldukça iyi özelliğinden bir tanesi. Düzenleme işlemini birden fazla görsel üstünde tatbik şansınız da var.

Sayfa : Birden oldukça imajı değişik şekillerde konumlandırarak, tek bir imaj haline getirebilirsiniz. Bir nevi kolaj yapmanızı sağlar.

Birleştirme : İki görseli birleştirmeye yarıyor. Sayfadan farkı, bunda oldukça fazla seçeneğini yoktur. Yan yana, yukarıdan aşağıya şeklinde..

Ani Gif : Birden oldukça imajı birleştirerek hareketli bir GIF imajı haline getirmenize imkan sağlıyor. Üstelik değişiklik zamanı, görüntü yerleşimi, değişiklik türü şeklinde özellikleri de hareketli GIF dosyasına uygulayabiliyorsunuz.

Yazdır : Photoscape, resim yazdırma işlemini oldukça rahat ve süratli bir duruma getiriyor. Uygulamada bulunan ve Bas sekmesinden ulaşabileceğiniz yazdırma özelliğinde, kağıt boyutundan, bir sayfada kaç fotoğrafın olacağına kadar birçok ayarlama yapabilirsiniz.

Ayırıcı : “Birleştir” hususi durumunun tam tersi olarak çalışıyor. “Ayırıcı” özelliği ile bir imajı, arzu ettiğiniz küçüklükte parçalara bölebiliyorsunuz. Ekran Yakalama: Tam Ekran, Yakalama Penceresi, Yakalama Bölgesi şeklinde değişik şekillerde monitör görüntüsü almanızı sağlıyor. Renk Toplayıcı : Paint’te gördüğümüz renk seçici özelliği burada oldukça daha gelişmiş. Çünkü ancak program içinde değil başka bir programdan, web tarayıcıdan renk almanızı sağlıyor.

RAW Dönüştücü : Ham fotoğraf olan RAW fotoğraf dosyalarını JPG formatına dönüştürüyor.

X

PhotoScape İndir 2022

İndirme Bağlantısı (120) Saniye Sonra Aktif OlacakİNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: