Adsense Otomatik Reklamlar Kodu Reklam Kod Sonu OPPO A91 SIZAN ÖZELLİKLERi Program Destek.com
İNCELEMELER

OPPO A91 SIZAN ÖZELLİKLERi

Oppo A91 Sızan Özellikleri.

26 Aralık tarihinde yapılacak olan lansmanın da tanıtılacak olan Oppo A91 in firmanın afişi sayesinde bir çok bilgisine erişildi. İnce çerçevelere sahip olan Oppo A91 damla çentik kamera görüntüsüne sahip. Oldukça büyük bir ekrana sahip olan Oppo A91 diğer aile üyelerine göre biraz daha sert bir yapıya sahip. Keskin köşe yapısı ile şık ve dikkat çekici duruyor. Üç ana kameraya sahip olan Oppo A91 kamera konusunda adını duyurmayı planlıyor. Arka kasasında üçlü kamera sistemi ve LED flashı bulunan Oppo A91 in tam orta kısmında ise parmak izi okuyucu sensörü bulunuyor. Bu kez sağ alt köşede ise dikey bir şekilde konumlandırılmış olan Oppo logosunu görüyoruz. Genellikle yeni nesil akıllı telefonlarda logo yeri olarak pek alışkın olmadığımız bir görüntü ancak rahatsız etmiyor. Oppo A91 Sızan Özellikleri.

Kamera

48 megapiksellik ana kamerasına 2 megapiksellik derinlik algılama ve 2 megapiksellik makro kamera eşlik ediyor. Kamera konusunda oldukça iyi olan Oppo bu konuda oldukça büyük bir seven kitlesine sahip. Derinlik ve renk odağı konusunda oldukça iyi olan Oppo yeni çıkacak olan telefonu A91 içinde oldukça iddialı girişler yapıyor.

Genel Bakış

Tasarım olarak şık duran A91 Henüz tanıtılmadı. Ancak sızan bilgiler olarak fiyat ve performans açısından oldukça iyi olacak gibi duruyor. Tasarım olarak oldukça şık duran yeni nesil akıllı telefon üç farklı renk seçeneği ile geliyor. Telefonun arka kısmında parmak izi okuyucu sensörü olmasına rağmen ekran altı parmak izi okuyucusuna sahip. 128 GB dahili depolama alanına sahip olan Oppo A91 depolama konusunda da oldukça başarılı duruyor. Pil ömrüne dair net bir bilgiye henüz ulaşılmış olmasa da oldukça yüksek bir bataryaya sahip olacağı biliniyor.

oppo, oppo a91, inceleme, yeni nesil, akıllı telefon, oppo a91 inceleme.

OPPO A9 2020 İNCELEME

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı